W nowej kampanii Reserved czuć wakacje już z kilometra. Soczyste kolory dojrzewających w słońcu owoców przeplatają się tu z błękitem bezchmurnego nieba i kontrastują z wyrafinowaną czernią. W tle wzburzone, jeszcze zimne morze oraz rozgrzane skały, a w roli głównej genialna Małgosia Bela. Czy może być lepiej?

Harmonia przeciwieństw 

Może. Bo letnia kolekcja marki wygląda pięknie nie tylko na ekranie, ale także w gorącej rzeczywistości. Z jednej strony gładkie powierzchnie skrojone w sposób klasyczny, ponadczasowy. Z drugiej – nowoczesne wycięcia, marszczenia i nierzeczywiste, cyfrowo stworzone nadruki. Ta z założenia kontrastowa opowieść w odpowiednim momencie łapie piękny, letni balans.

Kolekcji towarzyszy sesja zdjęciowa autorstwa duetu Frankiewicz & Różniata, a jej twarzą została polska modelka Małgosia Bela. W surowych, skalistych nadmorskich krajobrazach oraz stylizacjach Eweliny Gralak ubrania te stają się jeszcze bardziej wyraziste, zaskakujące i pełne eleganckiej, bezkompromisowej kobiecości.

Wakacyjną lekkość odnajdziemy w oszczędnych krojach garniturów lub sukienek, geometrycznych wycięciach w talii, lekkich ramiączkach i wiązaniach oraz ozdobnych piórach, którymi wykończone zostały brzegi mankietów czy portfelowej mini spódnicy. Elementy "formalnej" garderoby zyskały nowego, rozpalonego słońcem ducha (zwróćcie uwagę na marynarkę z wycięciami w talii i oversizową, landrynkową koszulę), a letnie uniformy zupełnie nowego charakteru. Kwiatowymi wzorami pokryto (jakby na przekór) obcisłe kombinezony w klimacie lat 80., a sukienki i bluzki powycinano na plecach i przy dekoltach. 

Akcesoria w letniej kolekcji Reserved to podróż przez kolejne modowe dekady. Warto zwrócić uwagę na detale: łańcuchowe zdobienia i pogrubione platformy klapek w stylu lat 90., plecionki. Zachwyca również biżuteria o zaskakujących kształtach. Redakcyjny top? Obcisły kombinezon w kwiatowy, różowo-błękitny wzór i klapki dobrane trochę pod kolor, a trochę jak z innej bajki, skradły nam serca. Oby wyglądały na nas tak samo dobrze, jak na Małgosi ;) 

Campaign credits:

Foto: Frankiewicz & Różniata

Video: Bart Pogoda

Talent: Małgosia Bela

Stylist: Ewelina Gralak

Hair: Michał Bielecki