Sukienki na studniówkę 2018 - trendy
Zastanawiacie się już nad sukienką na studniówkę 2018? Zanim zajrzycie do sieciówek i przeszukacie oferty sklepów online, sprawdźcie trendy prosto ze światowych wybiegów! Projektanci lansują teraz kreacje z asymetrycznym rękawem, plisowania i efektowne falbany. Co jeszcze?

Sukienki na studniówkę 2018: asymetria
Najbardziej wyrazisty trend? Asymetria. W sklepach szukajcie sukienek z pojedynczym rękawem albo skośnym dekoltem. Do prostej sukienki w stylu tej z kolekcji Céline pasują minimalistyczne dodatki, make up no make up i gładko zebrany kok. Asymetryczne kreacje prezentują się także świetnie w wersji mini - spójrzcie tylko na sylwetki z pokazu Saint Laurent. Jeśli od elegancji zdecydowanie wolicie grunge, małą czarną zestawcie z lakierowanymi kozakami, a na szyi zawiążcie skinny scarf.

Sukienki na studniówkę 2018: kamienie szlachetne
Na studniówkę najbezpieczniej jest wybrać czarną sukienkę. Jeśli jednak nie czujecie się w tej barwie za dobrze, poszukajcie kreacji utrzymanych w kolorystyce inspirowanej kamieniami szlachetnymi. Modne są sukienki na studniówkę w odcieniach: szmaragdu, rubinu i szafiru.

Sukienki na studniówkę 2018: dekolt w kształcie litery "V"
Dekolty typu carmen w 2018 roku wymienimy na te w kształcie litery "V". Sukienki z takim wycięciem pojawiły się na pokazach m.in.: Dior, Adeam, Saint Laurent i Elie Saab. Lubimy je, bo pięknie eksponują szyję - koniecznie załóżcie do nich minimalistyczne złote łańcuszki!. Uwaga! Wybierając taką sukienkę na studniówkę, pilnujcie żeby dekolt nie był zbyt głęboki!

Sukienki na studniówkę 2018 - inspiracje z wybiegów - GALERIA>>