Okulary Everglasses

Najbardziej kultowe modele okularów przeciwsłonecznych stały się celebrytami na miarę gwiazd kina i muzyki, które je nosiły. Wayfarer i Aviator — tych modeli marki Ray-Ban nie trzeba przedstawić. Te okulary nie wychodzą z kanonu od dekad. Dziś legendarne modele marki Ray-Ban mają do odegrania inną, nową rolę. Ray-Ban wprowadza linię okularów Everglasses dla osób bez wady wzroku, która łączy najlepszy styl i ponadczasowy charakter, jednocześnie zachowujących funkcjonalność. Everglasses to szeroki wybór okularów do codziennego użytku, odpowiednich dla każdego i w każdej sytuacji. 

Ray-Ban Everglasses z soczewkami bezbarwnymi, soczewkami fotochromowymi Evolve oraz soczewkami z filtrem Blue Light

Twoje oczy są narażone na szkodliwe promieniowanie o każdej porze dnia, nie tylko w pełnym słońcu. Wybierając stylowe i funkcjonalne okulary Ray-Ban Everglasses możesz postawić na trzy rodzaje soczewek — bezbarwne, fotochromowe Evolve oraz soczewki z filtrem Blue Light. Ich zadanie to chronić twoje oczy zachowując modowy charakter. Soczewki bezbarwne znajdziesz w takich kultowych modelach okularów Ray-Ban, takich jak Justin i Boyfriend.

Soczewki fotochromowe Evolve, które dostosowują się do zmian oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, dzięki filtrowi UV chronią oczy przed słońcem. Okulary z soczewkami Evolve to jedna para, która będzie idealnie służyć Ci przez cały dzień. Nie musisz już rozstawać się z ukochanymi Aviatorami, Wayfarerami czy modelem Square, niezależnie od tego czy wchodzisz do pomieszczenia czy przebywasz w pełnym słońcu — soczewki Evolve zmieniają kolor od bezbarwnego po szary dopasowując się do światła w miejscu, w którym jesteś.  

Jeżeli długie godziny spędzasz pracując przed ekranem komputera czy tabletu, soczewki z filtrem Blue Light pozwolą Ci zniwelować niebieskie światło emitowane przez ekrany urządzeń cyfrowych. W rezultacie zwiększy się komfort twojej pracy, a spojrzenie zachowa świeżość przez cały dzień. W ofercie Ray-Ban Everglasses znajdziesz też okulary z firtrem blue light oraz przyciemniającą się w słońcu soczewką, czyli akcesoria mogące towarzyszyć Ci naprawdę przez cały dzień.

Najmodniejsze modele okularów Everglasses

Aviator, Wayfarer i Clubmaster — sięgając po te modele nigdy nie popełnisz błędu, klasyka przecież zawsze jest w cenie. Wśród legendarnych modeli okularów dostępnych w ofercie Everglasses, znalazło się również miejsce na najgorętsze propozycje ostatnich miesięcy. Lata 70-te powracają do łask również pod postacią okularów w dużych, geometrycznych oprawkach. Wszystkie modele upodobniające cię do Glorii Steinem, ikony lat 70-tych, znajdziesz w ofercie Everglasses. Lekkie okulary w cienkich, metalowych oprawkach idealnie akcentują zarówno streetwearowe jak i profesjonalne, biznesowe stylizacje. Ray-Ban Square to propozycja, wobec której nie można przejść obojętnie. Geometryczne, oversizowe okulary w cienkich metalowych oprawkach dopełnią każdy najmodniejszy look niezależnie od pory dnia.

Okulary Ray Ban Everglasses dostępne są już w Polsce w najlepszych salonach optycznych.