Stylizacje na walentynki: sukienki na walentynki

Sukienki na walentynki? Obowiązkowo w stylu boho! Wybierz model z wiązaniem, dekoltem typu carmen, falbanami czy kwiatowym printem. Czerwoną mini zastąp w tym roku powłóczystą kreacją do ziemi w stylu tych lansowanych przez Chloé. Romantycznie i modnie.

Stylizacje na walentynki: biała koszula i ogrodniczki

Biała koszula na walentynki powinna mieć falbany albo modną kokardę. Weź przykład z fashionistek i zestaw ją z krótkimi lub długimi ogrodniczkami. Do takiego looku przydadzą się także wysokie szpilki, by nie zaburzyć proporcji sylwetki i wyglądać sexy.

Stylizacje na walentynki: czerwony płaszcz

Jeśli planujesz spędzić walentynki w plenerze, wyciągnij z szafy czerwony płaszcz. To prosty sposób by nawet najprostszy look nabrał wyjątkowego (romantycznego) charakteru.

Stylizacje na walentynki: bieliźniane inspiracje

Prosty i modny przepis na walentynki? Piżama party! Nie mamy tu wcale na myśli spędzania święta zakochanych w domu. Bluzka wyglądającą jak męska góra od piżamy albo z bieliźniana sukienka to najmodniejszy (i najbardziej odważny) pomysł na stylizację na walentynki. Slip dress wyglądać będzie świetnie z różowym bomberem, a piżamowy set z oversize'ową marynarą i butami na słupku. Tylko nie zaśnijcie!  

Stylizacje na walentynki - GALERIA>>