Imprezy na mieście zamieniłyśmy ostatnio na bardzo kameralne (czasem nawet dwuosobowe) domówki. I wiecie co? Trochę polubiłyśmy ten nowy sposób spędzania czasu i celebrowania ważnych momentów. Pierwszy miesiąc przesiedziałyśmy w piżamie, ale teraz nawet na mikroprywatkę szykujemy się tak, jak na najbardziej huczą imprezę w klubie.

Nowa, limitowana edycja urządzeń do stylizacji włosów marki Dyson w kolorze szlachetnej miedzi, stała się dla nas pretekstem do stworzenia 3 wyjątkowych tutoriali - to fryzury absolutnie ponadczasowe, a do ich wykonania nie użyłyśmy nadmiernie wysokiej temperatury. Była też domówka! Nie mogłyśmy odpuścić takiej okazji...

Fryzura: Pełne objętości fale

Pełne objętości fale zawsze są w trendzie. Do ich stworzenia wybierz Dyson Airwrap Styler - urządzenie, które pozwala na jednoczesne suszenie i stylizację włosów, bez poddawania ich nadmiernemu działaniu wysokiej temperatury. Mierzy ciepło wydmuchiwanego powietrza ponad 40 razy na sekundę tak, aby nigdy nie przekroczyła ona progu 150°C! Dodatkowo, Dyson Airwrap Styler posiada aż 8 końcówek, które pozwalają na uzyskanie wielu efektów stylizacji. W zestawie znajdziecie końcówkę do wstępnego suszenia, do wygładzania włosów cienkich, do wygładzania włosów gęstych, do nadawania objętości, a także symetryczne końcówki cylindryczne od dwóch grubościach – jedna przeznaczona do loków, a druga do fal. I najważniejsze - z Dyson Airwrap Styler włosy stylizują się same. Dosłownie. Technologia Coandy sprawia, że urządzenie samodzielnie nawija pasma włosów na końcówkę. Efekt? 

Fryzura: Niech żyją loki! 

2020 to rok, w którym pokochaliśmy naturalny skręt naszych włosów, a curly girls zalały social media falą poleceń ulubionych kosmetyków i urządzeń do stylizacji włosów. Na pierwszym miejscu ich listy jest dobra suszarka z dyfuzorem. Do podkręcenia naturalnego skrętu włosów lub wydobycia go z włosów podatnych na falowanie wybierz suszarkę Dyson Supersonic z odpowiednią nakładką. Zacznij od naniesienia na wilgotne włosy kosmetyku podtrzymującego skręt, a następnie zamocuj dyfuzor. Dyfuzor dołączony do suszarki Supersonic odwzorowuje naturalny sposób suszenia, nadając pasmom objętości, a jednocześnie minimalizując uszkodzenia spowodowane działaniem ciepłego powietrza. Must have

Fryzura: Maksymalnie wygładzone 

Proste? Tak, ale z ninetiesowym twistem. Do stworzenia maksymalnie wygładzonej fryzury z delikatnie wywiniętymi do środka końcówkami użyłyśmy nowości Dyson, prostownicy Dyson Corrale. Dyson Corrale posiada trzy precyzyjne ustawienia ciepła (165°C, 185°C i 210°C) zależnie od rodzaju i długości włosów, oraz pożądanego stylu. Zintegrowany system czujników reguluje temperaturę płytek 100 razy na sekundę, zapewniając stałą moc, dzięki czemu ciepło nigdy nie przekroczy wybranego ustawienia. Dodatkowo, prostownica wyposażona jest w elastyczne płytki, które umożliwiają stylizację w mniejszym stopniu uzależnioną od wysokiej temperatury. W rezultacie włosy są o 50% mniej łamliwe, mniej puszące się i mniej elektryzujące. I kolejny plus, który znacząco ułatwia samodzielną stylizację - jest bezprzewodowa!

Dokładny tutorial znajdziecie w wideo powyżej, a urządzenia Dyson Airwrap, Supersonic i Corral odkryjecie na stronie dyson.pl. Koniecznie zajrzyjcie tam przed świętami!