Vera Wang w odważnej stylizacji. Projektantka zachwyciła na czerwonym dywanie

Wczoraj wieczorem, na rozdaniu nagród CFDA Fashion Awards 2022, pojawiły się tłumy gwiazd showbiznesu, ale nie zabrakło też przedstawicieli branży modowej - stylistek, modelek czy projektantek. Wśród nich znalazła się i Vera Wang, właścicielka jednego z najsłynniejszych butików ślubnych na świecie, w której kreacjach sakramentalne "tak" mówią największe sławy. 

Vanessa Hudgens w zmysłowej kreacji z bieliźnianą górą, w której widać było jej sutki. Gwiazda olśniła na czerwonym dywanie>>

Vera Wang / GettyImages

Teraz to Wang ma swoje 5 minut: przyćmiła wszystkich na czerwonym dywanie tej szczególnie ważnej nagrody dla amerykańskiej mody. 

Projektantka do Casa Cipriani przybyła ubrana z ultramini sukienkę typu baby doll z prostokątnym dekoltem i ceniutkimi ramiączkami typu spaghetti. Dobrała do niej długie marszczone rękawiczki za łokcie oraz z wyciętymi palcami, sandałki na grubej platformie z zakolanówkami oraz ciemne przeskalowane okulary przeciwsłoneczne. Całość uzupełniła delikatnymi srebrnymi kolczykami w kształcie motylków (bardzo podobna nam się ten subtelny flirt z latami 2000.) oraz fryzurą w postaci dwóch długich warkoczy. 

Więcej zdjęć genialnej stylizacji Very Wang z gali CFDA Fashion Awards 2022 możecie obejrzeć w naszej galerii.

Kim Kardashian, Cher, Kendall Jenner i Katie Holmes na czerwonym dywanie. Najlepsze stylizacje gwiazd z gali CFDA Fashion Awards 2022>>

Olivia Wilde olśniła wszystkich prześwitującą, srebrną kreacją, w której widać było jej sutki>>