Francuski dom mody ogłosił swój kreatywny manifest, którego językiem stał się kolor. Chanel Makeup Creation Studio wybrało do palety Le Vernis lakiery w 24 unikalnych odcieniach, umożliwiających wyrażanie najbardziej subtelnych emocji. Pojawiła się w nich cała gama barw, od wyrazistych po tajemnicze – tak, aby każdemu z nas dać pole do kreatywnej ekspresji. Bo nosząc ognistą czerwień, delikatny róż albo szarość khaki sygnalizujemy, kim jesteśmy w danym momencie i jakie rządzą nami uczucia.

Lakiery z gamy Chanel Le Vernis przyporządkowane zostały do 5 grup kolorystycznych: energizujących, kojących, sprawiających radość, przełamujących schematy i dodających siły. Do twojej decyzji należy to, czy chcesz być dziś spokojna i czysta jak biel Insomniaque czy też nieoczywista i ekspresyjna niczym żółty lakier Ovni. A może masz duszę buntowniczki? Wówczas bez wahania sięgnij po kultową czerwień Pirate.

W uwolnieniu kreatywności pomoże ci limitowany set trzech lakierów i naklejek na paznokcie z logiem domu mody Chanel. Z tym zestawem stworzysz prawdziwie artystyczne stylizacje z oryginalnym akcentem. Zestaw kupisz wyłącznie w butikach Chanel oraz na oficjalnej stronie marki.