Latem 1946 roku tancerka Micheline Bernardini pojawiła się na paryskiej pływalni w kostiumie projektu Louisa Rearda: rewolucyjnym, odkrywającym brzuch oraz plecy i nazwanym na cześć atolu Bikini. Dopiero jednak ponad dekadę później, gdy w filmie wystąpiła w nim Brigitte Bardot, dwuczęściowy strój kąpielowy został w końcu nie tylko zaakceptowany - stał się szalenie modny, a plaże i baseny zalały kolorowe i wzorzyste bikini.

Choć od jego wynalezienia minęło już ponad 70 lat, projektanci nie ustają w wysiłkach i wciąż tworzą nowe, zachwycające modele (które często w pierwszej kolejności pakujemy do wakacyjnej walizki). Wszystko po to, by letni odpoczynek był jak najprzyjemniejszy.

Modne bikini - stroje kąpielowe na lato od Triumph

W tym sezonie marka Triumph sięga do swoich bogatych archiwów. Tam znajduje się morze inspiracji, które mogą posłużyć nowemu pokoleniu kobiet. Które trendy przywraca marka i jakim nadaje nowy sens? Delikatne kwiatowe motywy, uwodzicielska gra światła i cienia oraz magiczna siła wody tworzą wzory pojawiające się w kolekcji Triumph na lato 2019. Tak będą wyglądać tegoroczne wakacje.

Dzięki temu, że wzory biustonoszy powstały w wielu wersjach i stylach, można poczuć się pewnie niezależnie od figury czy rozmiaru. Są więc zarówno miękkie, z fiszbinami, jak i mocniej wyściełane, o bardziej sportowym i bardziej tradycyjnym looku. My szczególnie doceniamy też nowe miseczki Quick Dry, które są niezwykle miękkie i lekkie, a przede wszystkim schną 6,5 raza szybciej niż tradycyjne. W myśl zasady Mix & Match góra i dół sprzedawane są osobno, żeby można było samemu stworzyć i spersonalizować swój ulubiony zestaw.