Jessica Mercedes rozkręca swoją markę i prezentuje kolejną kolekcję strojów kąpielowych MOIESS i kolejną świetną kampanię, która przypomni wam o imprezach na dzikich plażach, wolności i wakacjach. Ostatnio Mercedes swoje kostiumy prezentowała w otoczeniu egzotycznej roślinności i do magicznych cenotes w Meksyku (zobaczcie>>). Teraz blogerka zabiera wszystkich na słoneczną Ibizę rodem z lat 90.

Stroje kąpielowe Jessiki Mercedes MOIESS - nowa kolekcja lato 2018
W nowej kolekcji kostiumów kąpielowych Jessiki Mercedes znalazły się, tak jak poprzednio minimalistyczne bikini i klasyczne stroje jednoczęściowe w odcieniach kredowej bieli, cielistych tonów nude oraz czerni. Jess wzbogaciła MOIESS także o modele w stylu retro - z dołem w wysokim stanem wzorowanym na modzie lat 60. i projekty z interesującym wiązaniem przy szyi i z marszczeniami. Nowością są także kostiumy MOIESS odszyte ze specjalnej prążkowanej tkaniny i kolory, które na myśl przywodzić mają wieczór na plaży podczas zachodów słońca. czyli: złamany niebieski, który chwilami wpada w grafit, miodowa żółć oraz ostry karmin. Każdy ze strojów kąpielowych MOIESS można potraktować jak body czy crop top.

"Dziewczyny, które na bieżąco śledzą mój instagram wiedzą, że każdy z tych strojów można nosić na co dzień jako body - zestawiając go z jeansami czy szortami, a górę od bikini potraktować po prostu jak krótki top" - skomentowała blogerka.

Czytaj także: Kostiumy kąpielowe od polskich marek na lato 2018 >>>>

Kostiumy kąpielowe Jessiki Mercedes MOIESS  - kampania lato 2018
Nowe stroje kąpielowe MOIESS Swimwear 2018 promuje kampania, która powstawała na Ibizie. Jej autorem jest jeden z najbardziej znanych polskich fotografów mody - Łukasz Pukowiec. Pukowiec świetnie oddał charakter kolekcji - jego zdjęcia przywodzą na myśl kadry z dawnych filmów albo retro pocztówki z wakacji. Przed jego obiektywem stanęła młodziutka Kornelia Tałajczyk (Avant Models), której naturalna uroda idealnie pasuje do estetyki MOIESS.

Czytaj także: Stroje kąpielowe na lato 2018>>>>