MOIESS Swimwear - pierwsza kolekcja strojów kąpielowych Jessiki Mercedes
WOW! Na te chwilę fanki Jessiki Mercedes czekały od dawna. Blogerka najpierw na zdjęciach z rajskich plaż pokazywała się w nietypowych kostiumach kąpielowych, a na pytania swoich obserwatorek, gdzie je kupiła, odpowiadała "niedługo się dowiecie". Nieco ponad miesiąc temu ogłosiła, że zakłada swoją markę odzieżową MOIESS Swimwear skupioną na modzie plażowej. W międzyczasie mogłyśmy obserwować za pośrednictwem instagrama, jak powstaje pierwsza kampania MOIESS Swimwear w miejscowości Tulum w Meksyku. Do jukatańskiej dżungli, na piaszczyste plaże i do magicznych cenotes Jessica Mercedes zaprosiła także Gosię Turczyńską i Sandrę Kubicką. To właśnie one współtworzyły z nią kampanię kostiumów MOIESS.

MOIESS Swimwear - stroje kąpielowe
Jak wygląda pierwsza kolekcja kostiumów kąpielowych Jessiki Mercedes? MOIESS Swimwear to stroje jednoczęściowe i bikini, których estetyka jest połączaniem minimalizmu ze stylem boho. Blogerka klasyczne modele ozdobiła zmysłowymi sznurowaniami, a figi brazilian przewiązała taśmami. Paleta barwna kolekcji składa się z ocieni czerni, bieli i nude. Jessica Mercedes nacisk postawiła także na konstrukcję kostiumów, tak by optycznie podkreślały atuty kobiecej sylwetki. Wszystkie modele odszyto z wysokojakościowych włoskich tkanin w szwalniach w Polsce.

Ile kosztować będą stroje kąpielowe MOIESS? Ceny mają się wahać od 150 zł do 400 zł i będzie je można kupić przez cały rok, niezależnie od sezonu. Sprzedaż na oficjalnej stronie internetowej marki ruszy już dziś wieczorem! Każde zamówienie trafi do nas w pudroworóżowym pudełku:

Pudełko MOIESS

MOIESS Swimwear - kampania 2017
Jako pierwsi publikujemy kampanię MOIESS Swimwear! Przepiękne zdjęcia autorstwa Gosi Turczyńskiej powstawały we wnętrzach beach villas, na plaży, w dżungli (!), a także poza lądem, w lazurowych wodach Morza Karaibskiego. Na twarz MOIESS Jessica wybrała polską modelkę Sandrę Kubicką. "Sandra ma to coś, jest jednocześnie cool i sexy" - skomentowała Mercedes. A stylizacja, włosy i makijaż modelki? To wszystko także dzieło blogerki.

Stroje kąpielowe Jessiki Mercedes MOIESS Swimwear - mamy kampanię! - GALERIA>>