Co Calzedonia proponuje swoim klientkom na wiosnę i lato 2019? Przede wszystkim modele utrzymane w estetyce retro i zatopione w mocnej palecie barwnej.

"Nowością w letniej kolekcji Calzedonia 2019 jest marszczona tkanina. Ten miękki i zbity materiał charakteryzuje się wytłoczeniami, które tworzą wzór mikrofal. Kolekcja dostępna jest w pięciu różnych kolorach, które nawiązują do stylistyki lat 80. i 90.: soczystej pomarańczy, turkusu, fioletu oraz klasycznej czerni i czerwieni".

Przeglądając zdjęcia z kampanii Calezdonia 2019, na pewno zauważycie, że projektanci podporządkowali ją trzem trendom. Jednym z nich są neonowe kolory (lansowane przez takie domy mody jak na przykład: 1017 Alyx 9Sm m czy Alice Olivia). W kolekcji znajdziecie m.in. jednoczęściowe modele w odcieniu fuksji i bikini w tonie kwaśnej limonki. Kolejny - to nowe wydanie minimalizmu. Proste, klasyczne modele kostiumów Calzedonia ozdobiła geometrycznymi aplikacjami albo odszyła z metalicznych tkanin. Włoski brand lansuje także bikini z górą o kroju balkonetki. Jak czytamy w informacji prasowej - "Ten model ma fiszbiny, dzięki czemu zapewnia odpowiednie podtrzymanie. Regulowane ramiączka można zapiąć na haczyk na plecach lub przewiązać na szyi. Z tyłu wiązany jest na kokardę".

W kampanii Calzedonia 2019 zobaczycie m.in.: Barbarę Palvin, Ophelie Guillermand, Cindy Bruna, Abby Champion oraz Eduardo Ramosa.