Bikini w drapieżne cętki, egzotyczne owoce i odważne wycięcia to motywy przewodnie najnowszej kolekcji strojów kąpielowych hiszpańskiej sieciówki. Projektanci Bershki odważnie i kreatywnie podeszli do tematu kostiumów. Zaskakują ażury, seksowne trikini oraz tropikalne printy na klasycznym kroju bandeau. Cienkie paseczki tworzą wyszukane kompozycje (zastanawia tylko fakt, czy owe kompozycje nie zostaną nam także na ciele po opalaniu?). Rajski klimat kolekcji dodatkowo podkreślają zdjęcia wykonane na plaży, z opaloną modelką z fryzurą w stylu afro.

Miłośniczki klasyki także znajdą coś dla siebie. Oprócz różnorodnych wzorów (kwiatów, piór, imitacji aluminium, kotwic i centek) marka oferuje jednoczęściowe czarne stroje kąpielowe i proste bikini.

Limitowana kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka, fot. mat. prasowe

Bershka wypuściła także limitowaną edycję kostiumów kąpielowych na lato 2014. Będzie ona dostępna wyłącznie w wybranych salonach sieciówki. Składają się na nią dwa unikalne projekty, stworzone z myślą o oryginalnych osobach nie bojących się zwracać na siebie uwagi.

Dla fanek klimatów retro, Bershka proponuje bikini inspirowane stylem z lat 50. i 60. Usztywniona góra od stroju i podwyższone majtki sprawiają wrażenie uszytych ze spranego denimu.

Czerwone usta na plaży nie są najbardziej praktycznym rozwiązaniem, chyba, że… znajdują się na stroju kąpielowym! Drugi projekt z limitowanej linii to biały kostium z krzykliwym nadrukiem. Pop artowy nadruk został dodatkowo ozdobiony klamerkami. Stylistyka balansuje na granicy kiczu i amerykańskich grafik z lat 60.

Kostiumy kapielowe na lato 2014  - Bershka  - GALERIA>>