Piknikowy dzień w Soho Factory pod hasłem FFFree Day jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą zrobić wiosenne zakupy i spędzić słoneczny dzień w festiwalowej atmosferze. Główna atrakcją FFFree Day na FreeFormFestival będzie "Strefa Mody SHWRM.pl" - idealna okazja do wiosennych zakupów w rytmie muzyki  W hali 19 swoje kolekcje zaprezentuje blisko 60 projektantów i marek skupionych wokół SHWRM.PL. W Strefie Mody znajdziesz nowe kolekcje Risk.Made in Warsaw, Madox, Kiss the Frog, Bagasz, Mumu, LaFalda, Confashion, Mamapiki, Fly High, The Urban Beard, Rododentron, Pudle w Pudle, Fun In Design, Agata Bieleń, US, Reykjavik, District, Litfashion, Cahlo, Sylwia Całus, Leggi, LeMat i wielu innych.

1000 m2 przestrzeni shoppingowej to nie wszystko! Przez cały dzień ekipa SHWRM.pl będzie zapewniać dodatkowe atrakcje. W loterii można będzie wygrać nagrody od projektantów, vouchery za zakupy w SHWRM.PL i inne upominki. Niespodzianki czekają też na stoiskach partnerów. Do wyboru jest wiosenny manikiur u Nailed It, stylizacja włosów u Toni&Guy i pyszne desery od Lodove.

Na gości Strefy czeka też nowy numer magazynu ELLE!

ELLE.pl jest oficjalnym partnerem fashion FreeFormFestival. Nasz fotograf będzie krążył w tłumie, szukając najciekawszych wiosennych stylizacji. Może uda Wam się spotkać też naszą kamerę?

Więcej informacji >>

Wstęp na FFFree Day i do Strefy Mody SHWRM.PL - BEZPŁATNY