Street Fashion po francusku 

Francuzki kochają klasykę. W ich szafie na pewno znajdziesz: cygaretki, baleriny, biały t-shirt, klasyczną koszulę, granatową marynarkę i czarne szpilki. Jeśli zainwestujesz w basic’ owe formy i dobre materiały, łatwiej Ci będzie komponować stylizacje na co dzień. Mieszkanki Paryża wiedzą, że marynarskie pasy nigdy nie wychodzą z mody! Chętnie do nich wracają w sezonie wiosna - lato. Ten wzór szczególnie ukochały właśnie Francuzki. Może dlatego, że bluzka lub płaszcz w ten deseń idealnie pasuje do dżinsów rurek i balerin.

Wbrew pozorom Paryżanki nie wydają całej fortuny na ubrania. Inwestują w dobrej jakości dodatki, takie jak torby i buty z naturalnej skóry, ale kupują też na pchlich targach i zwyczajnych sklepach. Miksują drogie, ekskluzywne ubrania od projektantów z rzeczami z sieciówek. Dzięki temu zawsze sprawiają wrażenie dobrze ubranych, a nie przebranych. Nie przepadają też za włoskim przepychem. Bliżej im do minimalistycznej Skandynawii. Akcesoria i biżuterię dobierają z umiarem. Zegarek na srebrnej bransolecie? Wystarczy. Dzięki temu ich stylizacje nigdy nie wyglądają tanio. Jeśli chcesz wyglądać jak Paryżanka, strzeż się cekinów, dużej ilości złota i brokatu.

Fashionistki na całym świecie pokochały francuski styl. Znane blogerki i it girls inspirują się paryskimi ulicami. Zwłaszcza gdy przyjeżdżają na Paris Fashion Week. Jeśli nadal nie rozumiesz, w czym francuski sposób ubierania się różni się od stylu kobiet z innych części Europy, koniecznie przejrzyj naszą galerię modnie ubranych osób właśnie we francuskim stylu. 


Paryski szyk – Street Fashion – GALERIA >>