Moda festiwalowa to szczególny rodzaj street fashion. Na koncertach chcemy wyglądać fajnie, odrobinę awangardowo, ale przede wszystkim liczy się wygoda i przygotowanie na różne warunki atmosferyczne. Trendy nie są tu ważne, a szpilki zamieniamy na trampki i kalosze.

Goście pierwszego dnia FreeFormFestival musieli przygotować się na różne okoliczności - od upału do ulewy, która zamieniła teren Soho Factory w jezioro kałuż. Najpopularniejszym rozwiązaniem był zestaw szorty i trampki, ale pojawiały się też legginsy, ramoneski, T-shirty i bluzy z efektownymi nadrukami oraz bestsellery polskich marek streetwearowych.

Jak Wam się podoba moda festiwalowa z FreeFormFestival? W galerii specjalna niespodzianka - zdjęcie zespołu Kate Boy (naszym zdaniem najlepszy koncert 1. dnia festiwalu!).

Dziś zapraszamy Was także do specjalnej strefy SHWRM.pl na FreeFormFestivalu. Swoje stoiska wystawią tam młodzi polscy projektanci i streetwearowe marki. A my będziemy błądzić między nimi w poszukiwaniu najlepiej ubranych ludzi. Szukajcie naszej kamery!

Street fashion: moda festiwalowa na FreeFormFestival, dzień 1 w GALERII >>>

Zobacz także street fashion z drugiego dnia FreeFormFestival >>>