Kopenhaga na te kilka dni rozkwitła na nowo. Odwiedzili ją wszyscy, którzy przyłączając się do Copenhagen Fashion Week chcą odkrywać trendy i rozwiązania w kwestii projektowania, nowych technologii czy ekologii, które przecierają ścieżki całej branży. To też ludzie ze świetnym wyczuciem stylu, dlatego warto dokładnie przyglądać się kopenhaskim zdjęciom mody ulicznej, bo można z nich uczyć się prognozowania trendów. Kolorowe sukienki z nadmuchanymi ramionami, bluzy w stylu vintage z widocznym logotypem, oversize'owe białe koszule i T-shirty bez rękawów, bluzki w kratkę vichy, wzorzyste komplety, świetnie skrojone marynarki i bieliźniane topy z dekoltem w serce, a do tego wszechobecne babcine kołnierze wylansowane przez Ganni. Duńska stolica kocha modowy ekscentryzm i zachęca do eksperymentowania z własnym stylem jak żadne inne miasto. 

Copenhagen Fashion Week proponuje zupełnie nowy, hybrydowy format tygodnia mody. Połączy on pokazy wirtualne i klasyczne>>

Po najlepsze stylizacje z Copenhagen Fashion Week wiosna-lato 2021 zajrzyjcie do naszej galerii. Przyjrzyjcie się dobrze - jest też na nich i polska blogerka, Gosia Boy.