Do sieci trafił kolejny zwiastun drugiego sezonu "Stranger Things". Jest też plakat! Znana jest również data premiery - to 27 października! Znamy też fabułę drugiej odsłony serialu Netflixa:

Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się uratować z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota. - czytamy w informacji prasowej.

11.07.17

Platforma Netflix postanowiła wykorzystać najlepszy czas antenowy w USA, czyli Super Bowl 2017 i wyemitowała spot promujący drugi sezon serialu "Stranger Things". The world is turning upside down - to hasło zapowiadające serial. Wiemy, że w drugiej serii pojawi się dwójka nowych nastolatków, w których wcielą się Sadie Sink i Dacre Montgomery. W obsadzie zobaczymy też młodych aktorów, których poznaliśmy w pierwszym sezonie, to m.in. Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard i Caleb Mclaughlin. Będzie też wątek uczuciowy, w którym szeryf Hopper (David Harbour) zostanie wplątany w miłosny trójkąt z Joyce (Winona Ryder) i nowym bohaterem, którego zagra Sean Astin. Co ciekawe, w spocie promującym drugi sezon "Stranger Things" pojawia się oryginalna reklama gofrów Eggo z lat 80. Zobaczcie:

Już wiadomo, kiedy drugi sezon "Stranger Things" będzie miał swoją premierę. Serial zadebiutuje na Halloween, czyli 31 października 2017 roku. Drugi sezon będzie składał się z 9 odcinków, osadzonych w 1984 roku.

Zobacz występ Lady Gagi na Super Bowl 2017 >>>

24.07.2017

W sieci pojawił się kolejny zwiastun "Stranger Things 2". Premiera najnowszego spotu odbyła się w trakcie festiwalu Comic Con w San Diego. W tle usłyszycie piosenkę "Thriller" z repertuaru Michaela Jacksona.