20 i 21 kwietnia  Szczecin zamieni się w samo epicentrum dyskusji o polskiej modzie oraz sukcesach rodzimych twórców. "Porozmawiajmy o modzie" to specjalna przestrzeń tworzona w ramach targów Polfash Bramee, w której każdy uczestnik będzie mógł zasięgnąć wiedzy na temat branży mody.

W sobotę 21 kwietnia wywiady poprowadzi znana modelka i dziennikarka Joanna Horodyńska. Jej gośćmi będą: założycielka marki MISBHV Natalia Maczek, ilustratorka mody Anna Halarewicz, autor bloga Freestyle Voguing Tobiasz Kujawa, blogerka Olivia Kijo oraz Bartek Michalec i Łukasz Laskowski z Zuo Corp. Panel dyskusyjny ma na celu uświadomienie wszystkim chętnym uczestnikom, że nasz produkt (modowy) jest doceniany za granicą, i mamy się czym chwalić! W poprzednich edycjach Polfash Bramee gościło liczne znane nazwiska: m.in. Aretę SzpuręMonę KinalJessicę MercedesMaję Sablewską, Łukasza Jakóbiaka, Michała Zaczyńskiego. 

Polfash Bramee to jedyna taka okazja, by poznać i zakupić ubrania od niszowych, polskich projektantów. W ofercie znajdziemy buty, ubrania, biżuterię i dodatki z ostatnich kolekcji. Wszystko to zostanie zaprezentowane w specjalnie zaprojektowanej instalacji z miedzianych rur, pełniącej rolę showroomu wyselekcjonowanych polskich marek i projektantów. Przez cały czas trwania targów Polfash Bramee dostępna będzie również strefa chillout’u, w której wszyscy miłośnicy mody i niebanalnych dodatków będą mogli zrelaksować się czytając magazyny o modzie i słuchając muzycznych setów DJ-a. 

Style Hunter

Podczas Polfash Bramee odbędzie się również akcja Style Hunter mająca na celu wyłonienie najlepiej ubranych osób. Nagrodami będą karty na zakupy do wykorzystania podczas targów. Akcję Style Hunter pierwszego dnia targów poprowadzi Katarzyna Pytel, autorka bloga PaniEkscelencja. Drugiego dnia najlepiej ubrane osoby wskaże Olivia Kijo, autorka bloga oliviakijo.com. 

Targi mody Polfash Bramee odbędą się 20 i 21 kwietnia 2018 Galerii Kaskada w Szczecinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.polfashbramee.pl, www.galeria-kaskada.pl, facebook.com/polfashbramee.