Orange Warsaw Festival, jeden z naszych ulubionych festiwali muzycznych, swoim pierwszym dniem naprawdę wysoko podniósł poprzeczkę tegorocznych letnich koncertów - za nami świetne występy, o których będzie się mówić jeszcze długo. Pierwszy dzień festiwalu na Torze Wyścigów Konnych Służewiec rozpoczął się o koncertami Quebonafide na Orange Stage oraz Łony, Webbera & The Pimps na Warsaw Stage. Dwie sceny warszawskiego festiwalu należały wczoraj również do Rity Ory (która pierwszy raz przyjechała do Polski), Solange, SG Lewis, Bitaminy, Marshmello i Otsochodzi, których występy zgromadziły prawdziwe tłumy.

Co konkretnie działo się na OWF? Zajrzyjcie do naszej galerii po zdjęcia z koncertów i szukajcie siebie wśród najciekawszych festiwalowych stylizacji! Filmiki z festiwalu czekają też już na naszym Stories na Instagramie @ellepolska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Maj 31, 2019 o 10:32 PDT

Dziś w line-upie Orange Warsaw Festival 2019 m.in. Troye Sivan, Miles Kane, The Raconteurs, Jan - Rapowanie, Julia Pietrucha i Miley Cyrus. Widzimy się pod sceną?

zdjęcia \ Adrian Stykowski