Sofia Richie w Eppram - taki news obiegł dziś polską branżę mody. Gwiazda i córka muzyka Lionela Richiego, która spełnia się jako modelka i influencerka, ma ponad 6,7mln obserwujących na swoim Instagramie, a jej zdjęcia w Eppram polubiło łącznie więcej niż 176 tysięcy osób (i każde z nich zostało zasypane komentarzami pełnymi zachwytu nad stylizacją Richie). Wybór celebrytki padł na beżowy garnitur w grube malarskie pasy o nazwie Niagara, który założyła do białego topy typu halter i delikatnej złotej biżuterii oraz włosów związanych w gładki koczek.

Jesienią zeszłego roku w stylizacjach z marynarką Eppram w roli głównej pojawiły się Kourtney Kardashian i Addison Rae, które założyły jedne z najpopularniejszych modeli marki. Pierwsza z nich wybrała niebiesko-białą marynarkę z pasem (model Niagara z kolekcji Oxidane), z kolei druga z nich postawiła na opcję Vanua Vanilla w podobnym stylu. Pokochały je też inne celebrytki i influencerki, między innymi Lorean Rae i Veronica Ferraro. Teraz do grona Eppram dołączyła wspomniana Sofia Richie.

"Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze" opowiadała rok temu Maffashion, która markę Eppram stworzyła wraz ze swoją przyjaciółką, projektantką Laną Nguyen. Dziś to międzynarodowy brand, który uosabia ducha minimalizmu - w debiutanckiej kolekcji Kuczyńska i Nguyen postawiły na spodnie garniturowe, wegańskie torebki i akcesoria oraz, ich znak rozpoznawczy, nowocześnie skrojone funkcjonalne marynarki, które w zależności od tego, jak zostaną wystylizowane, mogą sprawdzić się na co dzień, jak i na specjalne okazje. "Wartości takie jak odwaga i indywidualność są głęboko zakorzenione w DNA marki. Kolekcja skierowana jest do świadomych i nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które cenią nie tylko styl i wzornictwo, ale także funkcjonalność i wysoką jakość materiałów" możemy przeczytać na stronie internetowej Eppram. Produkty są szyte w Polsce z innowacyjnych tkanin, ekologicznie i w duchu zrównoważonego rozwoju.