Co na śniadanie je się w Los Angeles? Sprawdziliśmy to osobiście podczas naszej podróży na premierę kolekcji Erdem dla H&M. Możemy stwierdzić z całą pewnością - Kalifornia powinna zostać stolicą najlepszych śniadań na świecie. To tu tzw. "diningi" ciągną się przez całe słoneczne dni a w hipsterskich "coffe spotach" przesiaduje od rana do wieczora branża filmowa i muzyczna, pijąc świeżo paloną kawę i przegryzając tosty z awokado.

W ostatnich latach śniadaniownie w Los Angeles kwitną jak grzyby po deszczu, a najpopularniejsze są te podające organiczne kawy, herbaty i wegańskie bowle (mieszanki warzyw i przekąsek w miskach). To tu na śniadanie je się jarmuż, marynaty, wypieki z czekoladą i konfiturami a także setki odmian granoli, owsianek i koktajli. Menu w poszczególnych knajpach, które odwiedziliśmy przyprawia o zawrót głowy - każdego dnia w każdym miejscu mieliśmy ochotę zamówić prawie wszystko. 

W naszym przewodniku śniadaniowym po Los Angeles znajdziecie adresy odwiedzonych przez nas miejsc i zdjęcia najbardziej fotogenicznych śniadań na świecie. Nasz instagram też czuł się przejedzony!