Pernille Teisbaek x Mango - kolekcja jeszcze w tym roku

Szykuje się współpraca roku? Branżę właśnie obiegła wieść, że Mango szykuje wspólną kolekcję z Pernille Teisbaek - jedną z najpopularniejszych skandynawskich blogerek na świecie i autorką książki "Dress Scandinavian: Style your Life and Wardrobe the Danish Way". Teisbaek, która współpracuje z hiszpańską sieciówką już od ponad sześciu lat, występowała w jej kampaniach i jest jedną z pierwszych Mango Girls, pierwszy raz sprawdzi się w Mango jako projektantka. 

Phoebe Philo wróciła do mody. Królowa minimalistek ruszyła z własną marką (nie tylko dla stęsknionych za starym Céline)>>

W kolekcji znajdzie się dwadzieścia elementów garderoby - ubrań i dodatków - które mają być utrzymane w ponadczasowym stylu, uszyte z dobrej jakości materiałów i powstać w duchu zrównoważonej mody. Można spodziewać się neutralnej palety barw z czernią i ołowianym błękitem na czele.

Ubrania zaprojektowane zostaną z myślą o współczesnej i wieloaspektowej dziewczynie, która kocha miejskie życie i jest nonszalancka. Poza tym chętnie zagląda do męskiej garderoby po marynarki z mocno podkreślonymi ramionami, bejsbolowe kurtki i czapki z daszkiem, ale z drugiej strony lubi dopasowaną talię, koronki i jedwabie oraz dekolty na plecach. Czy będzie pięknie? Chyba nie może być inaczej! Spodziewamy się, że Pernille Teisbaek przyniesie Mango wiele inspiracji ze swojej własnej garderoby, która od lat inspiruje kobiety na całym świecie do minimalizmu. Kolekcja kapsułowa Pernille Teisbaek dla Mango trafi do sprzedaży w październiku 2021. Trzymajcie rękę na pulsie, hiszpańska sieciówka ma do tego czasu odsłaniać kolejne karty tej wyjątkowej współpracy.

Wyprzedaż Zara: najpiękniejsze ponadczasowe ubrania, które kupicie w hiszpańskiej sieciówce za mniej niż 50 złotych>>

Pernille Teisbaek - zapowiedź kolekcji dla Mango / mat. prasowe Mango

PS Nie jest to pierwsza współpraca Mango z artystkami i dziewczynami z branży mody - wcześniej dla hiszpańskiej sieciówki projektowały między innymi Leandra Medine, Andre Saraiva czy Chufy. 

W tych czarnych klapkach na lato zakochają się minimalistki. Pasują do wszystkiego i są absolutnie ponadczasowe>>