Fryzury ślubne z grzywką

Co zrobić z grzywką? To pytanie, które spędza sen z powiek przyszłym Pannom Młodym. Podcinać, a może zapuszczać? Te wątpliwości zostają zazwyczaj rozwiane w salonach fryzjerskich. My podpowiadamy, czym się kierować w planowaniu ślubnej fryzury z grzywką

Fryzury ślubne z grzywką - zobacz galerię inspiracji >> 

Długa grzywka

Fryzura ślubna z grzywką

Najbardziej klasyczne uczesanie czyli fryzura z długą grzywką. Grzywka ścięta jest owalnie tak, by płynnie łączyła się z włosami, zakrywając uszy. Jeśli decydujemy się na taką fryzurę ślubną pamiętajmy, by lekko zakręcić włosy tworząc łagodne fale. Przy suknii ślubnej będą wyglądać zjawiskowo. 

Grzywka z lekko falowanymi włosami

Fryzury ślubne z grzywką

Ten rodzaj fryzury jest szczególnie lubiany przez Panny Młode. Wystarczy lekko pofalować włosy i grzywkę tak, by niedbale puszczone stworzyły romantyczny i zjawiskowy zarazem efekt. To idealne uczesanie do ślubu w stylu boho. Jeśli posiadasz luźną, zwiewną kreację do włosów wepnij wianki, spinki, grzebyki, wstążki lub fascynator. Gwarantujemy efekt wow! 

Prosta grzywka

Fryzury ślubne 2017

Prosta grzywka i lekko falowane włosy kojarzą się z przełomem lat 60. i 70., jednak aktualnie ten typ uczesania ma się całkiem dobrze i jest chętnie wybierany przez Panny Młode. Cechą charakterystyczną tej fryzury jest idealnie równo ścięta grzywka, powyżej linii brwi. Pamiętaj, że taka perfekcyjna grzywka musi świetnie współgrać ze ślubną suknią. 

Fryzura ślubna krótkie włosy

Fryzury ślubne krótkie włosy

Coraz częściej decydujemy się, by znacznie skrócić nasze włosy. Co jeśli mamy je wyjątkowo krótkie? Nic złego. Jest spore pole do popisu. Przede wszystkim postaw na lekką i naturalną stylizację. Zrezygnuj z elementów, które nie są potrzebne, np. welon. Doskonałym zamiennikiem będą wpinane kwiaty, spinki, opaska z woalką lub fascynator. To one dodadzą Twojej stylizacji charakteru oraz romantycznego wizerunku. 

Fryzury ślubne z grzywką - Zobacz więcej inspiracji >>