Mimo, że moda ślubna rozwija się bardzo dynamicznie, a trendy zmieniają się z sekundy na sekundę, suknia w stylu bomba nadal wzbudza zainteresowanie, a przyszłe Panny młode właśnie w niej chcą iść do ołtarza. Bezpośredni wpływ na to, miały bajki Disney'a gdzie podglądałyśmy jak Kopciuszek czy Śpiąca Królewna w olbrzymich sukniach na kole mówiły "tak" swoim wybrankom. Wierzyły one, że im więcej materiału, tym dłużej będzie trwał ich "happy ending". Z podobnego założenia wyszła Carrie Bradshaw w ekranizacji serialu "Seks w wielkim mieście" z 2008 roku. Wiemy, co chcecie powiedzieć - jej fenomenalna kreacja od Vivienne Westwood nie pomogła. Jednak nie do końca, pamiętajmy, że finalnie Carrie wyszła za Mr. Biga. Jej Suknia ślubna rozbudziła młodzieńcze pragnienia wielkiego ślubu, i co więcej ten trend znów zawitał do salonów mody ślubnej. Klasyczna biel na bufiastych sukniach ustąpiła miejsce bardziej stonowanemu kolorowi - tzw. śmietankowej bieli czyli ivory.

Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw) w sukni projektu Vivienne Westwood.

Eve of Milady, Viktor & Rolf, JLM

Pokazy sukien ślubnych na sezon 2017/2018 udawadniają, że duże pokłady materiału, zjawiskowy tren i welon nadal są w modzie i wyglądają spektakularnie. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Sprawdźcie, na co musicie zwracać uwagę wybierając suknię na Wasz wielki dzień. Nierównomierne warstwy tiulu połączone z delikatną koronką lub długim rękawem to styl, który zawsze będzie wyglądał dobrze. Pamiętajcie o dodatkach, które są szczególnie ważne. Biżuteria jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyrazistych elementów określających ślubną stylizację.

Pierścionek "Szczęśliwy" W.KRUK

Wyjątkowy pierścionek, który przynosi szczęście. Wykonany z białego złota w próbie 585. W czteroramiennej koronie znajduje się brylant stanowiący symbol jedynej, najtrwalszej miłości. Przepięknie kontrastujący kruszec i wspaniałe kamienie doskonale się uzupełniają. Pierścionek idealny dla kobiety delikatnej i subtelnej, która pragnie podkreślić unikalność swojego uczucia i w pełni poczuć moc swojego szczęścia.