„Special Ops: Lioness”: intrygująca nowość w SkyShowtime

Fanów twórczości Taylora Sheridana z pewnością nie zaskoczy fakt, że „Special Ops: Lioness” zebrał świetne recenzje w serwisie IMDB (jego ocena wynosi tam 7,7).

Materiały prasowe

Ten szpiegowski serial zadebiutował ostatnio w nowym serwisie streamingowym SkyShowtime.

Jest to kolejna interesująca pozycja w niezwykle bogatym dorobku Taylora Sheridana. Ma on na swoim koncie wiele znanych produkcji, takich jak: 1883, 1923, Mayor of Kingstown, Tulsa King i, wspomniane wcześniej, Yellowstone. Wszystkie te tytuły znajdziesz w serwisie SkyShowtime.

 

Z kolei producenci i producentki „Special Ops: Lioness” to Taylor Sheridan, David C. Glasser, Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Jill Wagner, Geyer Kosinski, Michael Malone oraz John Hillcoat. Wygląda na to, że możemy spodziewać się czegoś naprawę dobrego.

Materiały prasowe

„Special Ops: Lioness”: o wojnie z terroryzmem... i nie tylko

Wciąż zastanawiasz się, dlaczego warto obejrzeć akurat „Special Ops: Lioness”? To produkcja, która (zdaniem widzów) niesamowicie trzyma w napięciu. Jeżeli szukasz czegoś, co umili ci chłodne, długie wieczory i przy tym maksymalnie cię wciągnie, będzie to pozycja idealna dla ciebie.  Recenzje mówią same za siebie!

Materiały prasowe

Kreacje bohaterów zostały pięknie zbudowane. Cruz Manuelos (De Oliveira) jest nieco szorstką, ale przepełnioną pasją żołnierką marines. Zostaje zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, którego celem jest infiltrowanie i zniszczenie organizacji terrorystycznych. Z kolei Joe, szefowa stacji programu Lioness (w którą wcieliła się Saldaña), ma za zadanie wyszkolić i zarządzać tajnymi agentkami.

Materiały prasowe

Ta produkcja po mistrzowsku pokazuje złożone emocje agentów, którzy żyją „pod przykrywką”. W serialu poruszono wiele tematów, m.in., w jaki sposób kobiety rozpracowują inne kobiety, jak wielką mają siłę w ekstremalnych warunkach, a także jak imponująca jest ich umiejętność pogodzenia stresujących obowiązków zawodowych z tymi rodzinnymi. 

Serwis SkyShowtime jest dostępny przez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung i TUTAJ. Za miesięczny abonament zapłacisz 24,99 zł.