Internetowe sklepy vintage

Gdzie kupować prawdziwe perełki? Przeszukujemy internet w poszukiwaniu najlepszych butików online z odzieżą vintage. Na potrzeby tego zadania stworzyłyśmy kilka kategorii, według których dokonywałyśmy selekcji.

Jednym z najbardziej istotnych aspektów jest oczywiście asortyment, czym wyróżnia się na tle konkurencji i czy w ofercie obok po prostu ładnych rzeczy są prawdziwe skarby. Zwracałyśmy również uwagę na budowę strony, podział kategorii i działów – jasno definiujący ofertę sklepu, a także dodatkowe opcje, które pomagają w szybszym wyszukiwaniu interesujących nas produktów. Wzięłyśmy także pod lupę sposoby prezentacji i opisów ubrań – dokładne i dobrze oświetlone zdjęcia, wyczerpujące informacje o ubraniach, składzie i ich stanie. Kolejnym wyróżnikiem w naszym zestawieniu jest projekt strony internetowej, niezwykle ważny w procesie kreowania swojej marki. Istotny także dla funkcjonalności serwisu, który przekłada się na użyteczność i zaufanie odwiedzających. Przyglądałyśmy się więc wszelkim detalom, które zdecydowały o tym, które sklepy vintage mogą być warte Waszej uwagi.

Prezentujemy najlepsze Polskie i zagraniczne sklepy internetowe vintage - tych które specjalizują się w nowych ubraniach stylizowanych na retro, jak również oryginalnych skarbach z drugiej ręki, nierzadko pamiętających epokę naszych prababć.

Sklepy internetowe vintage - czytaj dalej >>>