Wszystkie powstały pod ścisłym nadzorem specjalistów kosmetologii i dermatologii. Są one również rekomendowane do opieki kosmetycznej pomiędzy zabiegami wykonywanymi w gabinecie lub w klinice estetycznej. Dostępne są na skinarte.com oraz na douglas.pl. 

Kosmetyki SKINARTÉ zostały stworzone w oparciu o autorskie rozwiązanie kosmetologiczne – Cellular Delivery System (CDS). To połączenie kilku biotechnologii w jednej, zaawansowanej formule, dla możliwie najbardziej efektywnego dostarczania, przenikania i uwalniania składników aktywnych w głąb skóry. Cellular Delivery System składa się z dermozgodnej, wypełnionej ceramidami bazy kosmetycznej, która skutecznie wnika w przestrzenie między komórkami naskórka, a także specjalnych nośników substancji aktywnych oraz promotorów ich przenikania. Dzięki temu rozwiązaniu, działanie składników zastosowanych w kosmetykach SKINARTÉ jest precyzyjne, stopniowe i wydłużone w czasie.

Składniki aktywne najnowszej generacji

Do kluczowych składników aktywnych należą: peptydy biomimetyczne i ceramidy najnowszej generacji, substancje stosowane w medycynie estetycznej – polinukleotydy, hydroksyapatyt wapnia oraz kapsułkowany DMAE, a także acetylowany kwas hialuronowy i kwas poliglutaminowy, nośnikowa forma retinolu, dekapeptyd z kwasem salicylowym, kwercytyna w mezosferach, bioaktywna laktoferyna oraz ultranowoczesny kompleks antyoksydacyjny.

mat. prasowe

Zaawansowana pielęgnacja dla każdego typu skóry

SKINARTÉ to pięć linii kosmetycznych: AGELESS (linia biostymulująca procesy przeciwstarzeniowe), RESURFACING (pielęgnacja redukująca niedoskonałości), REPAIR (seria zapewniająca neurogenną regenerację), PURITY (terapia wzmacniająco-ochronna) oraz SUNSHIELD (kosmetyki zapewniające ochronę SPF i działanie antyrodnikowe). Skuteczność efektów pielęgnacji kosmetykami SKINARTÉ została potwierdzona badaniami w warunkach klinicznych.

mat. prasowe

Kosmetyki mają przyjemne konsystencje i perfumeryjne zapachy. Zostały zamknięte w eleganckich opakowaniach, które – przez cały okres stosowania produktu – zapewniają wygodę aplikacji, a także całkowitą stabilność receptur oraz ich laboratoryjną czystość.

Kosmetyki SKINARTÉ dostępne są na skinarte.com i na douglas.pl oraz w najlepszych gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej.

mat. prasowe