8. sezon serialu "Gra o tron" nadal jest jednym z głównych tematów wśród entuzjastów produkcji telewizyjnych. Choć zakończenie serii nie wszystkim się spodobało, wiele internautów nadal twierdzi, że to było rozczarowujące, to potem okazało się, że pomysłodawcą finału był sam twórca sagi, George R.R. Martin. Teraz temat "Gry o tron" znów trafił na główne strony portali internetowej. Powód? Dodatkowa scena, która nie trafiła do serialu!

Ten słynny film zaraz zniknie z platformy HBO Go! Zagrała w nim Meryl Streep. O jaki tytuł chodzi? >>

"Euforia 2": wiemy kiedy nowe odcinki serialu trafią do HBO >>

"Gra o tron 8": skasowana scena z serialu trafiła do internetu Fani produkcji HBO muszą zobaczyć to wideo

Wideo z serialu "Gra o tron" jako pierwszy opublikował serwis Entertainment Weekly. Oczywiście chodzi o scenę z ostatniego, ósmego sezonu produkcji. Skasowany moment nie trafił do trzeciego odcinka pt. "The Long Night." Co ciekawe, omawianą scenę znajdziemy również w wydanym właśnie zestawie "Game of Thrones: The Complete Collection". Do premierowego setu dodano też komentarze twórców i obsady, niepokazywane wcześniej dodatki oraz dokument "The Last Watch". Idealny prezent na Boże Narodzenie?

"Gra o tron": o czym jest słynny serial?

"Gra o tron" emitowana była w latach 2011-2019 i doczekała się 8. sezonów. Produkcja sygnowana przez HBO w ciągu tych lat zdobyła aż 116 nagród w tym prestiżowe Złote Globy (w 2012 roku doceniono Petera Dinklage'a, produkcja była nominowana sześć razy), czy statuetki Emmy - w sumie ekipa serialu zgarnęła ich 59! Hit oparto na bestsellerowej sadze fantasy pt. "Pieśń Lodu i Ognia" George'a R.R. Martina.

"Historia osadzona w krainie, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę o Żelazny Tron. To opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie "Gry o tron".