Zespół Haim wydaje rozszerzoną wersję albumu "Women In Music Pt. III", który został świetnie przyjęty przez krytykow muzycznych, a następnie także nominowany do prestiżowych 63. już nagród Grammy jako Album roku (na tym się nie kończy, bo singiel "The Steps" także nominowano i ma on szansę na statuetkę w kategorii Najlepszy utwór rockowy). W edycji deluxe dodano kilka nowości - wśród nich są między innymi utwór "Gasoline" z Taylor Swift oraz wykonany z Thundercatem "3AM".  

Powstanie serial o Sex Pistols. W obsadzie pojawią się gwiazdy takich seriali, jak „Wiedźmin” oraz „Gra o Tron”>>

Pełna tracklista rozszerzonej wersji "Women In Music Pt. III" wygląda następująco:

Los Angeles

The Steps

I Know Alone

Up From A Dream

Gasoline

3 AM

Don't Wanna

Another Try

Leaning On You

I've Been Down

Man from the Magazine

All That Ever Mattered

FUBT

Gasoline (feat. Taylor Swift)

3AM (feat. Thundercat)

Now I'm In It

Hallelujah

Summer Girl

Warto przypomnieć, że za produkcję płyty odpowiadali Danielle Haim i wieloletni współpracownik grupy, laureat Grammy Ariel Rechtshaid (Adele, Blood Orange, Carly Rae Jepsen) oraz Rostam Batmanglij (Charli XCX, Solange, Frank Ocean). "Women In Music Pt. III" miał premierę w czerwcu 2020 i został uznany za najmocniejszy album zespołu. 

"Tytuł przyszedł do mnie we śnie. Obudziłam się, zaśmiałam i natychmiast powiedziałam o wszystkim moim siostrom" wyjaśnia Danielle, a Alana dodaje: "Od razu spodobał mi się ten tytuł. Dosłownie jesteśmy kobietami w muzyce i zawsze pisze się o nas w ten sposób, dlatego wydało nam się całkiem cool, żeby odnieść się do tej narracji. Tytuł sprawił, że zaczęłam bardziej zastanawiać się nad naszymi doświadczeniami". Este dopowiada: "Według mnie tytuł jest bardzo zabawny, do tego inicjały to WIMP3. 'Wimp' to prześmieszne słowo!"