Show Your Natural Beauty 2

Nie szukaliśmy modelki. Show Your Natural Beauty 2 to jeden z niewielu takich konkursów, gdzie wzrost, waga i wygląd nie mają żadnego znaczenia. Castingi odbyły się w listopadzie w czterech miastach, w butikach Guess, a z dziewczynami spotkali się Magda Jagnicka, Olivier Janiak, Anna Skura i Joanna Jędrzejczyk. Szukaliśmy dziewczyn, które z fascynacją opowiadają o swoich pasjach, dzielą się swoimi historiami i pomagają innym. Do udziału w już drugim zorganizowanym przez markę Guess konkursie, zgłosiły się setki dziewczyn. Nic dziwnego - nagrodą dla czterech laureatek jest sesja zdjęciowa do magazynów ELLE, ELLE Man i Glamour z jednym z jurorów oraz wylot na festiwal Coachella z GUESS i zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Lis 20, 2019 o 4:25 PST

Główna nagroda w "Show Your Natural Beauty 2" to wspólna sesja zdjęciowa do magazynów ELLE, ELLE Man i Glamour z jednym z jurorów oraz wylot na festiwal Coachella z GUESS i zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive.

Główną nagrodę w konkursie Show Your Naural Beauty 2 wygrały: Magdalena Żukowska, Ewelina Kamińska, Małgorzata Nowakiewicz i Angelika Wątor. 

Magdę wybrała Joanna Jędrzejczak. Dziewczyny połączyła wspólna pasja do sportów walki - Magda od 6 lat trenuje MMA. Laureatka wybrana przez Magdę to Ewelina, która z zawodu jest naukowcem. Anna Skura wybrała Małgorzatę, która uwielbia podróżować, a aktualnie wyrabia kurs pilota. Ostatnią laureatkę wybrał Olivier. Angelika jest zawodowym żołnierzem, złotą medalistką Igrzysk Olimpijskich w szermierce, a także radną.

W konkursie przyznano także specjalne wyróżnienie. Nagrodę specjalną za działalność społeczną otrzymała Joanna Jaśkowiak. Joanna weźmie udział w sesji zdjęciowej z Magdą Jagnicką. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Jagnicka (@magdajagnicka) Lis 24, 2019 o 1:27 PST

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia laureatek wybranych przez jury konkursu Show Your Natural Beauty 2.