Show Your Natural Beauty 2

Joanna Jędrzejczyk, Olivier Janiak, Anna Skura i Magda Jagnicka spotkali się z setkami dziewczyn w czterech miastach - Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Podczas castingów nie zwracali uwagi na wzrost, wagę czy wygląd - nie szukali modelki. Najważniejsze dla nich były fascynujące opowieści o pasjach, poruszające historie i… szczerość. 

Główna nagroda w "Show Your Natural Beauty 2" to wspólna sesja zdjęciowa do magazynów ELLE, ELLE Man i Glamour z jednym z jurorów oraz wylot na festiwal Coachella z GUESS i zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive.

Główną nagrodę w konkursie Show Your Naural Beauty 2 wygrały: Magdalena Żukowska, Ewelina Kamińska, Małgorzata Nowakiewicz i Angelika Wątor. 

Magdę wybrała Joanna Jędrzejczak. Jurorkę szczególnie ujęła jej pozytywna energia i pasja do sportów walki, którą podzielają - Magda od 6 lat trenuje MMA. Poza salą treningową laureatka spełnia się w branży kosmetycznej - prowadzi własną markę, a na Instagramie motywuje swoich obserwatorów do podążania własną drogą i realizowania marzeń. 

Wybrana przez Oliviera Angelika jest zawodowym żołnierzem, złotą medalistką Igrzysk Olimpijskich w szermierce, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy, a także radną powiatu będzińskiego. Dodatkowo Angelika bardzo angażuje się także w rozmaite akcje charytatywne.

Anna Skura wybrała Małgorzatę, która podobnie jak jurorka uwielbia podróżować. Kiedyś była stewardessą, a ostatnio zrobiła kurs pilota i zamierza spełnić jedno ze swoich największych marzeń - zasiąść za sterami samolotów pasażerskich. Właśnie dlatego sesja Anny i Małgorzaty odbyła się na lotnisku, wśród awionetek. 

Laureatka wybrana przez Magdę to Ewelina, która z zawodu jest naukowcem. Właśnie robi doktorat z genetyki na jednej z niemieckich uczelni. W social mediach Ewelina popularyzuję naukę, pokazuje swoją pracę i zachęcą dziewczyny do realizowania swoich pasji, nawet tych najbardziej niespotykanych. 

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia laureatek i jurorów konkursu Show Your Natural Beauty 2, które powstały specjalnie do magazynów ELLE, ELLE Man i Glamour. 

Zdjęcia: Marcin Klaban

Asystent: Adrian Stykowski

Make up: Anna Użyńska

Stylizacja: Magda Jagnicka

Włosy: Jarek Młotkowski Ruby Blue.

Podziękowania za pomoc przy organizacji sesji dla Academia Gorila i Muzeum Polskiej Wódki.