Sezon Lwa 2022 - podróż do światła

Lew to niepoprawny optymista zodiaku. Jest pewny siebie, kochający, odważny oraz gotowy na wszystko, co przyniesie mu los. Za chwilę otoczy nas swoją siłą, by w każdej z nas obudzić wewnętrzną lwicę. Zwycięsko poradzimy sobie z realiami życia lub tym, co przynosi nam największe trudności. Sezon Lwa ma za zadanie oderwać nas od bólu. Ponownie wpuścimy radość do swoich serc. Znajdziemy motywację, żeby ruszyć naprzód na przekór pojawiającym się przeszkodom. 

  • Symbol Lwa: Lew
  • Żywioł: ogień
  • Planeta rządząca: Słońce

Klasyczne cechy Lwa:

  • Emanuje ciepłem i kreatywnością
  • Ma wielkie serce oraz barwną osobowość
  • Zawsze wyróżnia się w tłumie
  • Ciągnie go do luksusu

We współczesnej astrologii energia Lwa jest powiązana z sukcesem, sławą, przepychem i pewnością siebie. Łechta ego oraz motywuje do kreatywnych działań. Jednak najważniejsze zadanie Lwa polega na znajdywaniu radości w prostocie, podążaniu za głosem serca lub przypominaniu sobie, że nie musi być niczym innym niż sobą. Lew zrzuca maskę fałszywego "ja" na rzecz swojej autentyczności. Nigdy nie traci czasu na naśladowanie innych.

Nieustraszona energia króla dżungli pomaga żyć w zgodzie ze swoim prawdziwym "ja". 

Jak świadomie pracować z energią Lwa?

Sezon Lwa to czas na relaks, romans i zabawę. Wybierz się na egzotyczne wakacje lub na weekendowy wypad za miasto. Zaplanuj romantyczną randkę albo zrób coś, o czym zawsze marzyłaś. Zainspiruj się. Zamanifestuj miłość. Ponownie zakochaj się w swoim życiu. Gdy to zrobisz, poczujesz w sobie siłę. Odżyjesz po miesiącach niepowodzeń. Chociaż najłatwiej skierować uwagę na dramaty, które sezon Lwa może rozdmuchać, za wszelką cenę szukaj ukojenia w naturze i otaczających cię ludziach. Pamiętaj, że to, na czym się skupiasz, ma bezpośredni wpływ na myśli i uczucia. Ów energia staje się twoją wibracją, a wibracja ta kształtuje sposób, w jaki postrzegasz swoją rzeczywistość. Poświęcenie uwagi radosnym momentom sprawi, że zaczniesz promieniować światłem. Znajdź motywację, aby żyć życiem swoich marzeń. 

Skupianie się na chaosie powoduje, że wibracja duszy kurczy się i słabnie. Sezon Lwa jest tutaj po to, aby wzmocnić twoje wewnętrzne światło. 

W drugiej połowie lata jak Lew, stań się królową swojego przeznaczenia. Jesteś współtwórczynią swojego scenariusza. Sama decydujesz, w którą stronę podążać. Znak Lwa rządzi również czakrą serca, a więc dbanie o siebie poprzez odpoczynek wzmocni twoją energię płynącą z wewnątrz. Bądź obecna, świadoma i dostrojona do potrzeb swojej duszy. Zaproś radość, miłość oraz pewność siebie do swojego życia poprzez pozytywne działanie. Uczyń Lwa swoim zwierzęciem mocy, które przeprowadzi cię przez cały sezon.

Na co uważać w sezonie Lwa?

Bądź ostrożna, ponieważ Lew ma tendencję do wywoływania dramatów. Trzymaj się z daleka od plotek i postaraj się nie unosić dumą. W sezonie Lwa wiele osób zacznie myśleć wyłącznie o sobie. Przez to łatwo możesz poczuć się lekceważona. Miej na uwadze, że to tylko chwilowe.

Jaki jest Lew? Wady i zalety znaku ognia >>