Sezon Bliźniąt 2023 - co nas czeka?

Według astrologii znak Bliźniąt świadczy o tym, że w jednym ciele mieszkają dwie dusze. To powoduje duży konflikt wewnętrzny. Osoby te bywają zmienne jak wiatr, cechuje je wielka inteligencja. Na ogół myślą więcej niż czują. Nie zagłębiają się do środka. Bardziej od sfery duchowej interesują je namacalne prawdy, jakie mogą przekazać innym. Badają to, co dzieje się na zewnątrz. Są wysłannikami nieba, których ziemską misją jest przekazywanie informacji. 

Wibracje sezonu Bliźniąt dotkną naszych umysłów. Oświecą nas lub sprawią, że damy się pochłonąć swoim obsesyjnym myślom.

Ta wysoce skoncentrowana energia zachęca, by wyjść do ludzi, mówić prawdę i podzielić się swoją historią. Możemy poczuć się zainspirowani do pisania w dzienniku lub stworzenia podcastu. 

Sezon Bliźniąt 2023 - najważniejsze zjawiska:

  • portal gwiazdy Aldebaran od 28 do 29 maja,
  • pełnia Księżyca w Strzelcu 3 czerwca,
  • przejście Wenus do Lwa 5-6 czerwca,
  • powrót Plutona do Koziorożca 11 czerwca,
  • księżyc w nowiu w Bliźniętach 17 czerwca
  • retrogradacja Saturna 17 czerwca.

Horoskop miesięczny na sezon Bliźniąt

Oto jaką prawdę poznasz w sezonie Bliźniąt na podstawie znaku zodiaku:

BARAN

Sezon Bliźniąt zachęci cię do zaufania swojej intuicji. Jeśli masz problem, by zrozumieć jej przekaz, wypróbuj medytacji. Czas na analizę i głębsze przemyślenia nad tym, czego oczekujesz od życia. Zwróć uwagę na wszelkie motywy związane z miłością, romansem czy pieniędzmi. Początek czerwca przyniesie trudne wydarzenia, które mają rozpocząć w tobie proces uzdrawiania. Nagle okaże się, że musisz zrezygnować z czegoś, co miało być inwestycją na lata. Prawda dokona zmiany w twoim systemie wartości. 

BYK

Miesiąc znaku Bliźniąt pomoże ci wyrazić twoje autentyczne "ja". Będzie to jednak wymagać konfrontacji z twoimi lękami i niewygodną prawdą. Możesz poczuć, że Wszechświat wystawia na próbę osobę, którą jesteś teraz. Spawy niegdyś zamiecione pod dywan ponownie ujrzą światło dzienne. Pozostań wierna sobie i ufaj swoim przeczuciom, aby poradzić sobie z tym, co się pojawi. Odrób wszystkie lekcje, zanim wykonasz duży skok do następnego rozdziału. Uważaj, komu ufasz lub z kim się spotykasz. Towarzystwo, w którym przebywasz w sezonie Bliźniaków, w znaczący sposób wpłynie na twoje życie.

BLIŹNIĘTA

W sezonie Bliźniąt celebruj siebie i wszystko, co osiągnęłaś do tej pory. Przypomnij sobie, gdzie byłaś rok temu. Czy widzisz, że dokonałaś ogromnego postępu? Czas rzucić sobie kolejne wyzwanie dla umysłu. Jeśli jest coś, czego chcesz się nauczyć, oto idealny czas, aby to rozpocząć. Alternatywnie, masz szansę otrzymać ekscytującą ofertę pracy związaną z dalekimi podróżami. Wszystko, czego wkrótce doświadczysz, ma na celu przyspieszyć twój rozwój osobisty. Odpuść przeszłe sprawy i przejdź do nowych rzeczy. Oczyść się ze wspomnień ciążących ci na sercu. Za chwilę odkryjesz nowe prawdy, które zainspirują twoje życie.

RAK

Sezon Bliźniąt dla ciebie będzie punktem zwrotnym. Zanim wkroczysz w nowy rozdział, zostaniesz wezwana do zagłębienia się w swoje wnętrze. Możesz zechcieć wycofać się w sprawach miłosnych i przejść do trybu pustelnika. Bliźnięta to niezwykle towarzyski znak zodiaku, ale ty poczujesz coś wprost przeciwnego. Będziesz potrzebować czasu sam na sam ze swoimi myślami. Prawda wyjdzie na jaw w twoich relacjach, nakłaniając cię do stworzenia pewnych granic. Czerwiec wywoła wspomnienia z przeszłości lub przywoła dawne bóle. Skup się na teraźniejszości i tym, co uszczęśliwia cię w danej chwili. 

LEW

Ostatnio mogłaś zauważyć, że posuwasz się do przodu w pewnych trudnych sytuacjach. W sezonie Bliźniąt wszystko nabierze sensu i los wynagrodzi cię za twoją ciężką pracę. Masz w sobie odwagę Lwa. Nie daj się zdołować chwilowym problemom, którym nie może sprostać twoje ego. Nie podejmuj też żadnych decyzji na podstawie tego, co pomyślą inni. Najwyższa pora wsłuchać się w twój wewnętrzny głos. To w nim kryje się prawda, którą musisz usłyszeć. Bądź wierna sobie, także w relacjach zawodowych. Nie gódź się na propozycje wbrew twojej naturze.

PANNA

Sezon Bliźniąt przyniesie kłopotliwe sytuacje, szczególnie jeśli chodzi o sprawy sercowe. Dowiesz się czegoś nowego na temat swojej drugiej połówki. Ta prawda wywoła mętlik w twojej głowie. Postaraj się wyłączyć wewnętrzny krytycyzm i zdobądź się na więcej tolerancji. Nie daj się pochłonąć swoim negatywnym myślom. Wytchnienie znajdziesz w pracy - ten miesiąc będzie sprzyjać podjęciu się nowych celów zawodowych. Jeszcze nie rezygnuj ze swoich pomysłów. Z dnia na dzień wszystko może się zmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. 

WAGA

Okres panowania Bliźniąt wyostrzy twój umysł i sprawi, że szybko nauczysz się nowych rzeczy. Pojawiające się sytuacje pozwolą ci zrozumieć, czego chcesz od życia. Czy kierujesz się swoją prawdą? A może robisz to, czego wymagają inni? Pora odpuścić to, co nie jest zgodne z interesem twojej duszy. Przetnij energetyczną więź z toksycznym człowiekiem lub środowiskiem. Niech ciężar spadnie z twojego serca. Uwolnij się i uwierz w ścieżkę, którą zmierzasz. W głębi duszy dobrze wiesz, jak ma wyglądać twoja przyszłość. Podczas czerwcowej pełni księżyca będziesz musiała stanąć w obronie siebie. Twój głos jest Twoją mocą. Użyj go z rozwagą. 

SKORPION

Miesiąc Bliźniąt zachęci cię do dobrej zabawy. Pogłębisz więzi z ludźmi, na których ci zależy. Towarzyskość wyjdzie ci na dobre, szczególnie jeśli chodzi o kontakty zawodowe. Myślisz o tym, żeby odejść z pracy? To dobry moment na podjęcie tej trudnej decyzji. Wszechświat jest teraz po twojej stronie. Nowe miejsce pracy hojnie wynagrodzi cię za twoje talenty i wniesie do twojego życia podwójną obfitość. Otwórz oczy na prawdę dotyczącą twojego poczucia własnej wartości. Nie ignoruj swoich potrzeb tylko po to, by zadowolić swojego pracodawcę. Czerwiec przyniesie pożegnanie z tym, co już ci nie służy. Twoje potrzeby nieustannie się zmieniają. Dostrzeżesz, że do tej pory mijałaś się z celem. 

STRZELEC

Twój horoskop na sezon Bliźniąt zapowiada miesiąc dobrej passy. Postaraj się dobrze to wykorzystać. Dotrą do ciebie wiadomości, które z dnia na dzień mogą zmienić twoje życie. Zwróć też uwagę na znaczenie symboli pojawiających się na twojej drodze. Masz nad sobą opatrzność duchowych przewodników próbujących wskazać ci właściwy kierunek. W czerwcu skup się na sprawach sercowych - spotkasz kogoś wyjątkowego. Jeśli już jesteś w relacji, ta nowa osoba przyjmie rolę nauczyciela. Prawda ujawni się w twoich partnerstwach. Czy przypadkiem nie robisz czegoś wbrew sobie? Zamiast komuś usługiwać, powiedz "nie", gdy wymaga tego sytuacja.

KOZIOROŻEC

Czas Bliźniąt sprawi, że twój umysł zacznie działać na najwyższych obrotach. Znak powietrza uaktywni też twoje trzecie oko, a więc zwracaj uwagę na swoje przeczucia. Wiąże się to jednak ze zwiększoną wrażliwością. Dotrą do ciebie niewygodne informacje na froncie zawodowym, które, chociaż wywołają zniechęcenie, mają pobudzić cię do działania. Wykorzystaj tę energię, by pokazać innym, że stać cię na więcej. Jesteś niezwykle kreatywną duszą. Nie bój się pokazać światu swoich pomysłów. W czerwcu zwróć uwagę na sprawy sercowe. Może odezwać się do ciebie twój były. Nie pozwól, by ktoś tobą manipulował. To, co nie wyszło, nie było ci pisane.

WODNIK

Bliźnięta to twój siostrzany znak powietrza, który w tym miesiącu tchnie wiatr w twoje skrzydła. Twój umysł się wyostrzy, a serce otworzy na oścież. Możesz doświadczyć proroczych snów skrywających ważne przesłanie. Zaufaj swojej wewnętrznej mądrości. Wyjdź do ludzi, nigdy nie wiesz, kogo spotkasz. Czas poszerzyć twój krąg znajomych i zrobić kreatywną burzę mózgów. To właśnie w sferze relacji dowiesz się o sobie nowych prawd. Przekształcisz dawne wzorce myślowe. Zrozumiesz, czego wymagasz od przyjaźni i nie będziesz dłużej godzić się na znajomość przynoszącą jednostronne korzyści. 

RYBY

W sezonie Bliźniąt zostaniesz wezwana do wzięcia odpowiedzialności za życie, które tworzysz. Zwróć uwagę na porywy intuicji i pojawiające się znaki od Wszechświata. Skup się na karierze, bo właśnie w tej sferze czekają cię najlepsze wyniki. Uruchom swój biznes online, wyślij CV lub wnieś to, co robisz, na wyższy poziom. Praca stanie się dla ciebie źródłem satysfakcji. Spodziewaj się też, że Bliźnięta zajrzą do twoich spraw rodzinnych i domowych. Jakaś sprawa związana z krewnym zajmie twoją uwagę. Wyciągnij pomocną dłoń. Jeśli sama planujesz powiększyć swoją rodzinę, ten miesiąc będzie sprzyjać twoim staraniom. 

Horoskopy na maj 2023: