Gdyby nie one, nawet najlepsze seriale byłyby nudne. Mowa o mean girls, diwach małego ekranu, które potrafią skraść nie tylko show głównej bohaterce, ale i nasze serca. Są inteligentne, pewne siebie, uwielbiają intrygi oraz kłamią. Co im wybaczamy. Dlaczego? Najczęściej robią to w imię miłości, z zemsty, albo po prostu lubią, gdy coś się dzieje. To właśnie ich kwestie przechodzą do pop kultury, a tysiące gifów na ich temat publikuje się na blogach oraz serwisach społecznościowych. Co ciekawe, po latach wspominamy seksowne, ale czarne charaktery naszkicowane grubą kreską, a nie często nijakie, pierwszoplanowe postacie.

Alexis z "Dynastii", Blair Waldorf z "Plotkary", Wilhelmina z serialu "Brzydula Betty". Łączy je jedno - chęć postawienia na swoim. Za wszelką cenę! Innym przypadkiem jest Max ("Dwie spłukane dziwczyny") oraz Pam ("Czysta krew"). Mimo ostrego języka, tak naprawdę mają miękkie serca. 

W naszej galerii znajdziesz zestaw oryginalnych, serialowych osobowości. Kogo powinniśmy jeszcze doadć? Piszcie w komentarzach!

Serialowe mean girls >>