Uwaga! Spoilery!

Serial Netflixa "You" / "Ty" to historia o Joe (w tej roli znany z "Plotkary" - Penn Badgley) - wrażliwym pracowniku księgarni, który szuka miłości swojego życia. Już po kilku minutach oglądania, dowiadujemy się, że Joe nie jest jednak klasycznym przykładem bohatera z komedii romantycznych. Dla miłości zrobi wszystko... i to dosłownie. Na przykład zabije eks chłopaka dziewczyny, z którą chce się umówić albo zrzuci z mostu faceta, z  którym sypiała jego była. Historia miłosna rodem z XXI wieku (dużo w niej Tindera i screenów z instagrama) podkręcona scenami grozy od razu przypadła do gustu użytkownikom Netflixa. Serial "Ty" został okrzyknięty hitem, a fani nie mogą doczekać się drugiego sezonu - który na pewno zobaczymy już niedługo. Co wiemy o drugiej serii "You"?

Kiedy będzie drugi sezon "You"/"Ty"?

Data premiery drugiego sezonu "You" nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Jednak zagraniczne serwisy donoszą, że odbędzie się ona we wrześniu 2019 roku.

Akcja drugiego sezonu serialu "You" rozgrywać się będzie w Los Angeles.

To duża zamiana w serialu - w końcu Joe był zagorzałym nowojorczykiem. Podobno nie zakocha się też w Kalifornii od pierwszego wejrzenia. Słoneczne Los Angeles raczej nie pasuje do mrocznego charakteru głównego bohatera.

Jeśli dokładnie oglądaliście pierwszy sezon "You", to na pewno pamiętacie, że młody przyjaciel Joe - chłopiec o imieniu Paco i jego matka Claudia przeprowadzają się właśnie do LA. Bardzo prawdopodobne jest więc to, że znów spotkają się z Joe w Kalifornii.

Książka, na której oparty jest serial "You" ma drugą część

Serial "You" oparty jest na książce Caroline Kepnes o tym samym tytule. Autorka napisała też drugą powieść, która jest kontynuacją pierwszej (i jej akcja także rozgrywa się w Los Angeles). Jeśli więc chcecie wiedzieć, co wydarzy się w drugim sezonie, powinniście sięgnąć po "Hidden Bodies". Podobno Kepnes napisała też trzecią część przygód Joe.

Książka "Hidden Bodies" / fot. mat. prasowe

Drugi sezon "You" - zwiastun

Na razie w sieci nie pojawił się trailer drugiego sezonu "You". Dla przypomnienia, wrzucamy wam zwiastun pierwszej serii:

 

Drugi sezon "You" - obsada

Nie potwierdzono jeszcze obsady drugiego sezonu "You". Na pewno pojawi się w nim Penn Badgley - w roli głównego bohatera - Joe. Fani serialu mają swoją teorię, że w drugiej serii powróci Elizabeth Lail, czyli serialowa Beck (przeczytajcie>>>>). Chociaż Beck umiera w ostatnim odcinku, to na ekranie nie pokazano jej ciała... a Joe jasno powiedział, że nigdy nie zabija ludzi, których kocha. Czyżby nastąpił nagły zwrot akcji i Beck znów stanie twarzą w twarz z Joe?