Sennik: pobić kogoś

Sen o pobiciu może oznaczać, że żyjesz w niepewności i stale oglądasz się za siebie. Warto, byś zastanowiła się, czy rzeczywiście masz do tego powód, czy raczej przesadzasz lub panikujesz z powodu jakiejś błahostki. Jeśli to ty kogoś pobiłaś, prawdopodobnie uda ci się pokonać przeciwności (może to dotyczyć zarówno życia osobistego, jak i sfery biznesu). 

Bicie bliskiej osoby zazwyczaj zwiastuje niepowodzenie. Bicie męża najczęściej oznacza awanturę, która będzie dopiero początkiem większych kłopotów. Jeśli w twoim śnie wybuchła bójka między domownikami, może to wskazywać na przykrości, często niesprawiedliwe, jakich doznasz ze strony swoich najbliższych. Gdybyś natomiast pobiła we śnie dziecko lub zwierzę, może wskazywać na to, że wiesz, iż postępujesz niewłaściwie i ogromnie tego żałujesz.

Sny erotyczne: skąd się biorą? Jak je odczytywać? Sennik: sen o seksie>>

Sennik: bicie po twarzy

Jeśli potyczka rozgrywa się w pracy, prawdopodobnie już niedługo okaże się, że jeden z twoich współpracowników nie jest z tobą do końca szczery. Jeśli we śnie bijesz obcą ci osobę, prawdopodobnie walczą w tobie jakieś sprzeczności. Jeśli natomiast pobijesz kogoś do nieprzytomności, prawdopodobnie nosisz w sobie ogromną rozpacz. Musisz też wiedzieć, że obita twarz wskazuje na to, że niedługo doświadczysz żałoby lub spotka cię niezwykle poważne nieszczęście (możesz na przykład stracić swoje oszczędności, zawieść się na kimś, komu bardzo ufałaś czy pokłócić się z bliską ci osobą).

Sennik: widzieć pobicie

Jeśli widzisz pobicie we śnie i nie reagujesz w żaden sposób, oznacza to, że obawiasz się zaufać komuś w swoim życiu. Gdybyś natomiast próbowała rozdzielić osoby, które się biją, najprawdopodobniej doświadczysz przykrości od kogoś, na kim ci zależy. Możesz też znajdować się w tłumie gapiów obserwujących starcie. Wtedy sen może oznaczać, że ci, którzy ci czegoś zazdroszczą, już niedługo mogą zacząć niszczyć twoje plany.

Sen we śnie - co to oznacza?>>

Sennik: zostać pobitym

Jeśli w swoim śnie zostaniesz pokonana, oznacza to, że niebawem zwalą się na ciebie przeciwności losu, a ty nie będziesz miała dość siły, by się z nimi zmierzyć. Sen, w którym zostałaś wyjątkowo dotkliwie pobita, może oznaczać, że już niedługo ktoś postanowi się na tobie odegrać. Musisz być czujna, ponieważ w najbliższej przyszłości prawdopodobnie doświadczysz krzywdy. Postaraj się też wyjaśnić spory, zwłaszcza te zadawnione.