Sennik: nietoperz w domu

Nietoperz w domu nie wróży niczego dobrego. Symbolizuje smutek i nieszczęście, może zwiastować nastanie gorszych czasów. Trafna interpretacja tego symbolu jest jednak możliwa dopiero po przeanalizowaniu wszystkich szczegółów kontekstu.

Jeżeli w twoim śnie, w domu pojawił się biały nietoperz, może to wskazywać na zbliżającą się śmierć i żałobę. Czarny nietoperz oznacza, że w twoim życiu pojawi się dużo smutku. Niektóre interpretacje wskazują, że taki motyw oznacza też tęsknotę.

Jeżeli w twoim śnie pojawił się śpiący nietoperz, musisz odpuścić i spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy. Taki symbol oznacza, że osoba śniąca musi nabrać nieco pokory. Sennik wskazuje, że ludzie śniący o śpiącym nietoperzu zwykle lubią stawiać na swoim i są znani z tego, że wszystko wiedzą najlepiej. To zwierzę jest jednak znakiem, wskazującym, że życie już wkrótce zweryfikuje ich poglądy.

Nietoperz w domu nie zawsze jest jednak złym znakiem. Jeżeli w twoim śnie, udało ci się schwytać nietoperza, jest to pomyślna wróżba. Wskazuje bowiem, że twoja sytuacja niebawem ulegnie poprawie. Jeżeli osoba śniąca nie cieszy się zbyt dobrym zdrowiem, wkrótce jej stan znacząco się odmieni, oczywiście na lepsze. 

Sennik: kłótnia. Co oznacza kłótnia we śnie?>>

Sennik: nietoperz we włosach

W tym przypadku, nie masz żadnych powodów do obaw. Sen o nietoperzu wplątanym we włosy jest dla ciebie jedynie wskazówką. Taki symbol może pojawić się w sytuacji, w której coś nie daje ci spokoju. Nietoperz we włosach oznacza, że niepotrzebnie się zamartwiasz. Już wkrótce, twoje problemy same znikną.

W innej interpretacji, wplątany we włosy nietoperz jest dla nas przestrogą. Wskazuje bowiem, że tracimy zbyt wiele energii na całkowicie niepotrzebne konflikty i waśnie. Wszystko to wprowadza chaos do naszej codzienności. Warto więc od razu uporządkować pewne sprawy, by nie dopuścić do wystąpienia kryzysu.  

Sennik: latające nietoperze

Gdy w naszym śnie pojawia się nietoperz latający, należy to traktować jako zły omen. Taki sen może bowiem symbolizować porażkę dla spraw, którymi aktualnie się zajmujesz. Być może odnosi się to do sfery zawodowej, a być może do osobistej.

Pozostałe interpretacje wskazują na klęskę innego rodzaju. Jeżeli latający nietoperz przyśni się osobie chorej, może wskazywać na zbliżającą się śmierć. Jeżeli taki sen nawiedza zakochanych, może oznaczać rychły rozpad związku. Może też ostrzegać o śmierci najbliższego członka rodziny.

Sennik: pranie. Co oznacza sen o praniu?>>

Sennik: nietoperz ugryzienie

Atak nietoperza jest symbolem zazdrości ze strony bliskich ci osób. Jeżeli odnosisz sukcesy, najprawdopodobniej ktoś będzie próbował ci zaszkodzić. Może chodzi o bliskiego współpracownika? Ignorowanie tego znaku może doprowadzić do wystąpienia niekorzystnej dla ciebie sytuacji - stracisz wszystko, co udało ci się wypracować. 

Jeżeli atakujący nietoperz zdołał cię ugryźć, sen podlega zupełnie innej interpretacji. W tym przypadku, ugryzienie odnosi się do traumatycznych przeżyć z przeszłości. Najprawdopodobniej, w twojej głowie wciąż siedzi coś, co nie daje ci spokoju. Ugryzienie nietoperza oznacza, że to najwyższy czas, aby wreszcie rozliczyć się z przeszłością.