Właśnie wtedy, gdy wydawało nam się, że nie mogą być już bardziej uroczy, Selena udostępniła wczoraj na Instagramie rozczulające zdjęcie na Instagramie, celebrując koniec 2023 roku w najsłodszy możliwy sposób. Zdjęcie, najwyraźniej zrobione na plaży, przedstawia spontaniczny moment, kiedy Selena uśmiecha się promiennie, a Benny przytula ją, obsypując jej szyję pocałunkami.

Selena postawiła na przytulny look w oversizowym czarnym swetrze, a jej rozwiewane wiatrem fale potęgowały luźny plażowy klimat. Z kolei Benny postawił na swobodę w kwiatowej polarowej bluzie z kapturem.

@selenagomez/IG

Co zaskakujące, duet od dłuższego czasu trzymał swój romans w tajemnicy, a wtajemniczeni ujawnili, że są ze sobą od sześciu miesięcy. Jednak dopiero w zeszłym miesiącu Selena zdecydowała się upublicznić ich związek, dzieląc się migawkami ich historii miłosnej w mediach społecznościowych.

Według źródła w Entertainment Tonight, Selena podzieliła się tym, bo w końcu znalazła odpowiednią równowagę w ich związku. "Czuje się z nim tak bezpiecznie i pewnie, więc poczuła, że to dobry moment, aby podzielić się z fanami tym, jak bardzo jest szczęśliwa" - wyjawił informator. "Benny jest świetnym komunikatorem, jest szczery i otwarty na Selenę i słucha jej. Jest pełen szacunku, nie jest typem gracza i nie chodzi mu o rozgłos czy popularność. Selena to widzi i naprawdę mu ufa".

Opowiadając szczerze o historii ich związku, piosenkarka odniosła się do spekulacji otaczających ich romans, podkreślając prawdziwą więź, którą zbudowali. 

"Wiele czasu zajęło jej dopuszczenie kogoś do siebie, ale Benny udowodnił jej swoją wartość, a ona docenia jego ideały i moralność. Czuje, że może dać mu część swojego serca, której nie była w stanie lub nie chciała zaoferować w związku przez bardzo długi czas" - ujawniło źródło. "Selena czuje, że w końcu znalazła jednego z dobrych facetów i to było dla niej bardzo odświeżające. Ich uczucia do siebie są bardzo wzajemne i nie mogą się doczekać rozwoju ich związku i wyjątkowej więzi".