Selena Gomez chce grać z fanami w otwarte karty. Skąd to wiemy? Po pierwsze, gwiazda stanowczo ukróciła domysły na temat konfliktu z Kylie Jenner i Timothéem Chalametem. Jeśli internetowe dramy to nie wasza bajka, przypomnijmy, że według samozwańczych ekspertów od czytania z ruchu warg Jennerka miała odmówić jej zdjęcia z gwiazdorem „Wonki”. Urażona artystka rzekomo opisała zajście koleżankom, a wszystko uchwyciły kamery. „Nie, powiedziałam Taylor o moich przyjaciołach, którzy zaczęli się spotykać. Nie żeby to był czyjkolwiek interes” – skomentowała viralowe nagrania z gali Złotych Globów.

Po drugie, po półrocznym milczeniu szczerze mówi o związku z Bennym Blanco. A po trzecie, z równie dużą otwartością zdradza plany na zawodową przyszłość. W podcaście „SmartLess” ujawniła swoje priorytety na nadchodzące lata. „Czuję, że mam w sobie jeszcze jedną płytę, ale prawdopodobnie wybiorę aktorstwo” – wyznała 31-latka, która właśnie szykuje się do wydania czwartego studyjnego albumu. „Chciałam być aktorką, nigdy nie starałam się zostać piosenkarką na pełen etat, ale najwyraźniej hobby przerodziło się w coś więcej” – postawiła sprawę jasno. Dziś wiemy już, że artystka nie ma na myśli jedynie kolejnych sezonów „Zbrodni po sąsiedzku”...

Selena Gomez zagra legendarną piosenkarkę w muzycznej biografii. Trwają prace nad filmem o Lindzie Ronstadt

Amerykańskie media donoszą, że Selena Gomez już wkrótce sprawdzi się w roli Lindy Ronstadt. Internauci już wcześniej mogli przeczuwać, że coś jest na rzeczy. Zanim informacja trafiła na nagłówki, gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z „Simple Dreams”, książkową biografią amerykańskiej wokalistki i autorki tekstów. Niedługo potem magazyn Rolling Stone potwierdził obsadowe wieści. Już na pierwszy rzut oka widać, że kierownik castingu spisał się na medal. Selena Gomez i Linda Ronstadt są do siebie podobne. Co więcej, łączy je meksykańskie pochodzenie.

Johnny Franklin/andmorebears; Jamie McCarthy/Getty Images

Znana z przebojów „You’re No Good”, „Long, Long Time” i „I Can’t Help It (If I’m Still In Love With You)” 77-latka w trakcie kariery zapracowała na 11 nagród Grammy, sprzedała ponad 100 milionów egzemplarzy płyt i na stałe zapisała się w historii folk rocka, country i latynoskich brzmień. Film o życiu i twórczości artystki ma znajdować się na etapie przedprodukcyjnym. Nie jest pewne, czy główna zainteresowana osobiście zaangażuje się w powstawanie dzieła. W gronie producentów znalazł się jednak jej menadżer, John Boylan.