Po potwierdzeniu ich związku na początku grudnia, założycielka Rare Beauty i jej chłopak-producent po raz pierwszy pojawili się publicznie 3 stycznia na meczu Los Angeles Lakers przeciwko Miami Heat. Przez cały czas trzymali się za ręce, przytulali i śmiali. Cute!

Allen Berezovsky/Getty Images

Zgodnie z koncepcją "przeciwieństwa się przyciągają", piosenkarka i producent muzyczny zdecydowali się na bardzo skrajne stylizacje. Gomez postawiła na mroczniejszą paletę barw, zakładając długi czarny skórzany płaszcz od Ronny Kobo z białymi klapami i wykończeniami, połączony z luźnymi czarnymi spodniami spadochronowymi z Zary. Całość uzupełniła srebrnymi metalicznymi butami, dużymi kolczykami-kołami i smokey eye z luźnymi lokami.

Z drugiej strony, Blanco stanowił przeciwwagę dla klimatu Gomez, nosząc białą puchową kurtkę ozdobioną żywym różowo-pomarańczowym kwiatowym wzorem. Jako uzupełnienie tego wyrazistego okrycia wierzchniego wybrał białe basiki - T-shirt, zwężane spodnie i wsuwane chodaki.

Allen Berezovsky/Getty Images

Selena Gomez i Benny Blanco znają się od lat; Blanco pracował nad jej albumem Revival, wystąpili też razem w teledysku. Na początku grudnia Gomez potwierdziła, że oboje spotykają się od około sześciu miesięcy, komentując na Instagramie i nazywając Blanco "moim absolutnym wszystkim w moim sercu", "najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła. Koniec" i "lepszy[m] niż ktokolwiek, z kim kiedykolwiek byłam".

Wygląda na to, że w ich przypadku sprawdza się stare porzekadło: (modowe) przeciwieństwa się przyciągają.