Wygląd Seleny Gomez wciąż pozostaje jednym z szerzej komentowanych tematów w sieci. Chociaż najczęściej uwagi dotyczą jej wagi, choroby lub domniemanych zabiegów, nas interesuje coś innego – fryzura gwiazdy. Na premierze filmu "Lola", wyreżyserowanego przez jej przyjaciółkę Nicolę Peltz-Beckham, Gomez po raz kolejny zaskoczyła grzywką. Chyba nie musimy przypominać, że to najmodniejszy "włosowy" akcent, na jaki możesz zdecydować się w 2024 roku? 

Selena Gomez zachwyca nową fryzurą na czerwonym dywanie. To powrót do korzeni? 

Aktorka i piosenkarka znana jest nie tylko z dystansu do swojego wyglądu, ale też lekkości w eksperymentowaniu z nim. Gomez nie obce są długie, jak i krótkie cięcia, czy nagłe zmiany kolorów. Tym razem padło na dodatek w postaci grzywki, do którego już niejednokrotnie wracała w przeszłości. Piórkowa, delikatna grzywka w stylu Bridgett Bardot to hit na nowy sezon. Gomez (lub jej stylistka) doskonale wie, jak urozmaicić długą i raczej prostą fryzurę. 

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli bardzo spodobał ci się look Seleny, lub po prostu chcesz zrobić coś z włosami – niezbyt drastycznego, ale jednak widocznego, taka grzywka pasuje każdej kobiecie. Piórkowe proste cięcie z dłuższymi kosmykami po bokach przepięknie okala twarz i dodaje jej dziewczęcego uroku. Gomez, która jest posiadaczką raczej okrągłej i pełnej twarzy, zachwyca w takim uczesaniu, ale w grzywce w stylu Bardot (inaczej francuskiej) przepięknie prezentowała się też Emily Ratajkowski o zupełnie innym typie urody. 

Selena Gomez w klasycznym looku na czerwonym dywanie 

To nowa fryzura zwraca uwagę, owszem, ale nie możemy nie wspomnieć też o reszcie looku Gomez z premiery filmu "Lola". Uwagę zwraca makijaż – gwiazda postawiła na szminkę w odcieniu wyrazistej, ale nieco przydymionej, ceglastej, czerwieni. Oprócz tego w oczy rzuca się bardzo klasyczny charakter stylizacji – połączenie czerwonych ust i zalotnej kreski na powiece jest już niemal ikoniczne, a czarno-biała stylizacja z garniturem w roli głównej tylko podkreśla charakter całego looku. 

Gomez, która pewnością siebie emanuje zarówno na czerwonym dywanie, jak i na naturalnych selfie naprawdę udowadnia, że nasze samopoczucie to najważniejszy aspekt pięknego i promiennego wyglądu. Ale makijaż i fryzura w stylu starego Hollywood oraz biało-czarny garnitur to look, który nie mógł zawieźć.