Czego używają wizażyści? Tych produktów nie znajdziesz tak łatwo w drogeriach, ale warto ich szukać nawet na tzw. końcu internetu. Szukamy dla Was tego, co ukryte, unikalne, trudno dostępne. Dziś najlepsze kosmetyki sprowadzamy z Korei, robimy w domu według tajnych rodzinnych receptur albo (jeśli mamy szczęście pracować w redakcji ELLE) podkradamy makijażystom podczas sesji. 

Dziś swoich 6 sekretnych produktów zdradza Marta Iwańska, znana szerzej jako Dr MakeUp z Atelier Stylissimo. Na co dzień maluje gwiazdy i trendsetterki, a wyjścia na gale i pokazy nie wyobrażają sobie bez niej Jessica Mercedes, Julia Wieniawa i Paulina Krupińska. Instagram Dr MakeUp jest pełen zdjęć celebrytek, od których naprawdę bije blask. Wszystko za sprawą makijażu glow, z którego Marta zrobiła swój znak rozpoznawczy i jest w nim mistrzynią. Perfekcyjny strobbing i cera jak tafla wody - jak to się robi? W galerii znajdziecie kosmetyki, których używa Dr MakeUp.

 

Instagram Dr MakeUp

 

"Moja praca jest moją największą pasją - już w dzieciństwie malowałam lalki. Potem zaczęłam edukację w dziedzinie makijażu i od razu wiedziałam, że to praca którą pokocham. Uwielbiam tę moc makijażu, to że można poprawić nim nastrój i samoocenę każdej kobiety. 
W sztuce makijażu cenie najbardziej możliwości jakie daje, zarówno rozwoju jak i samorealizacji.  W tym zawodzie nigdy nie staniemy w miejscu, ciągle odkrywamy nowe oblicza sztuki malowania. Możemy kreować tak różnorodne makijaże - możliwości metamorfoz w zasadzie się nie kończą.
Mi osobiście największe spełnienie daje praca z blaskiem i kolorem - to moje ulubione płaszczyzny pracy. Co uważam za swój największy sukces? Zbudowanie marki, która coraz częściej jest rozpoznawana przez kobiety i która kojarzy się z pięknym make up'em.  To moment, kiedy dzwoni telefon i klientki ( oczywiście żartobliwie ) pytają, czy dodzwoniły się do Pani Doktor :). Wtedy wiem, że to wszystko ma sens" - mówi Marta.

Poznaj sekretne kosmetyki Marty Iwańskiej >>