Nie jest tak łatwo odkryć tajemnice zawodowe najlepszych wizażystów. My pracujemy z nimi na planach sesji zdjęciowych i podglądamy ich za kulisami pokazów mody, gdzie chłoniemy wiedzę o nowych najlepszych kosmetykach z całego świata. Na łamach ELLE.pl testujemy i polecamy Wam najlepsze produkty z różnych źródeł, ale to rekomendacje makijażystów są dla nas najważniejszą wskazówką w poszukiwaniach. Najlepsze produkty często przywożą z zagranicznych podróży, zamawiają w mało znanych sklepach internetowych albo testują przed innymi. Namówiliśmy ich, żeby zdradzili, czego używają nieprzekupieni przez koncerny kosmetyczne, dla których często pracują. To drogocenne know-how znajdziecie tylko na ELLE.pl!

Tym razem swoje sekretne kosmetyki zdradza Dariia Day >>

Dariia Day jest uznaną na świecie wizażystką z Polski. Aktualnie mieszka w Paryżu, ale pracuje we wszystkich stolicach mody. Jej prace oglądami z wypiekami na twarzy na okładach magazynów takich jak ELLE, Vogue, Vanity Fair, czy Harper’s Bazaar. Dariia pracowała też dla największych domów mody: Dior, Louis Vuitton i Chanel. Malowała Małgosię Belę, Anję Rubik, Lindsey Wixson, Jane Birkin czy Caroline de Maigret

 

Instagram @DariiaDay

Dariia żyje swoją pasją - możecie śledzić jej przygody w świecie mody na jej Instagramie @dariiaday i na blogu dariiaday.me, na którym wizażystka publikuje lekcje makijażu. W zeszłym roku udało się jej też otworzyć markę z jedabwnymi poszewkami, które zbawiennie działają na cerę. Produkt odniósł już bardzo duży sukces za granicą i jest dostępny w luksusowym paryskim domu handlowym Le Bon Marché Rive Gauche.