Znaki zodiaku a praca. W jakim zawodzie sprawdzisz się najlepiej?

Baran

Jeśli istnieje praca, w której Baran na pewno się odnajdzie, jest nią coaching, we wszystkich możliwych formach. Jako urodzona przywódczyni, potrafisz prowadzić ludzi w udanym kierunku. Niezależnie od tego, czy będziesz trenerką od finansów, czy sportu, wiesz jak wydobyć z różnych osób maksimum ich możliwości. Masz wielką szansę robić coś dobrego i przyczynić się do cudzego sukcesu. Emanujesz energią, którą nasycasz swoje otoczenie. Pamiętaj, że twoje pasje są niezwykle inspirujące. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś świetną motywacją dla innych.  

Byk

Byki kochają otaczać się pięknymi przedmiotami. Powinnaś mieć pracę, która połączy przyjemne z pożytecznym. Blogerka urodowa, kwiaciarka czy właścicielka niszowej perfumerii, idealnie zgrywają się z tym znakiem zodiaku. Podobnie jak zawody dotyczące jedzenia i przebywania w ekskluzywnych restauracjach. Żeby być szczęśliwa, musisz robić coś, co zaspokoi wszystkie twoje zmysły. Uwielbienie do czytania oraz pisania też jest ci zapisane w gwiazdach. Może warto pomyśleć o karierze pisarskiej, którą możesz rozwijać w domowym zaciszu? Oczyma wyobraźni na pewno już widzisz spotkania przy winie ze swoimi wydawcami. 

Bliźnięta

Wieczna praca przy biurku? Nie ma mowy, podziękujesz. Ty potrzebujesz ciągłej stymulacji swojego umysłu. Musisz mieć zawód, który wymaga częstych wyjazdów służbowych lub wychodzenia na spotkania z ludźmi. Kariera w mediach to dla ciebie idealne wyzwanie. Masz duże szanse, żeby odnieść sukces jako dziennikarka w telewizji lub redaktorka serwisu informacyjnego. Merkury dał ci talent do odnajdywania faktów oraz przekazywania informacji innym. Co więcej, cenisz sobie dobrą zabawę i chętnie poznajesz świat z różnych perspektyw. Alternatywnie możesz być badaczką trendów lub tłumaczką mieszkającą po drugiej stronie globu. 

Rak

Jako Rak, masz zdolność dostosowywania się do różnych sytuacji. Twoje możliwości zawodowe są nieograniczone. Lubujesz się w przeszłości, a więc praca związana z dawnymi czasami, jak bycie historykiem, sprzedawanie rzeczy vintage czy prowadzenie antykwariatu, przyniesie ci ogromne spełnienie. Podobnie odnajdziesz się w sferach dotyczących komfortu i domu. Projektowanie wnętrz lub nauczanie jogi przychodzi ci zupełnie naturalnie. Potrafisz przekazywać innym swoją wiedzę w bardzo swobodny i przyjazny sposób. Największa pasja z powodzeniem może stać się twoim źródłem zarobku. 

Jak dbać o urodę według znaku zodiaku? >>

 

Lew

Lwy to świetni motywatorzy, którzy inspirują innych swoją odwagą. Byłabyś dobrym doradcą zawodowym lub doskonałym coachem dla nieśmiałych osób, niemających w życiu określonych celów. Potrafisz przemówić do cudzego rozsądku, podając za przykład własne doświadczenia. Z łatwością wzbudzasz zaufanie ludzi dzięki swojej przyjaznej aparycji. Alternatywnie powinnaś pomyśleć o byciu PR-owcem lub influencerką. Przecież jesteś urodzoną gwiazdą. Wiesz, jak przedrzeć się na szczyt i błyszczeć pośród innych. Kreatywne myślenie to twoja specjalność. 

Panna

Panny są świetnie zorientowane na szczegóły, co czyni je mistrzami w dziedzinie medycyny. Od lekarza po aptekarza czy nawet zielarza, sprawdzisz się w zawodach związanych ze zdrowiem. Jesteś zorganizowana, myślisz precyzyjnie, a do tego masz opiekuńczy charakter. Ludzie lgną do ciebie po różne porady. Trudno o bardziej satysfakcjonującą pracę, która daje świadomość, że pomaga się innym. Alternatywnie będziesz dobrym dietetykiem, masażystką lub analitykiem w dużej korporacji. Każdy wie, że na tobie zawsze można polegać. 

Waga

Będąc Wagą, powinnaś mieć pracę, która przywołuje harmonię w życiu innych. Dyplomacja, szkolnictwo lub polityka to dziedziny kariery zapisane ci w gwiazdach. Masz siłę przebicia oraz wielką motywację, aby wejść na szczyt i pomagać z niego różnym osobom. Potrafisz dokonywać znaczących zmian, mających duży wpływ na twoje środowisko. Rządząca tobą Wenus czyni cię również dobrym prawnikiem lub doradcą. Wszystko, co związane z relacjami z ludźmi, idealne sprawdza się dla twojego znaku. Twoja artystyczna strona osobowości jest nadzwyczajnie rozwinięta? Wykorzystaj wrodzone poczucie estetyki, aby zostać stylistką, dekoratorką wnętrz lub przewodnikiem po galerii sztuki. 

Skorpion

Skorpiony świetnie odnajdują się w zawodach, w których nieustannie walczy się z krytyką. Nie jesteś podatna na zmiany czy opinie płynące ze świata zewnętrznego. Najbardziej cenisz sobie swoje własne zdanie. Realizujesz misję płynącą ze środka. Jesteś oporna na opinie swoich wrogów, co daje ci wielkie możliwości w sztuce. Bycie filmowcem, poetą lub muzykiem idzie w parze z potrzebami twojej duszy. Jesteś pracowita i kreatywna, a twój umysł działa na najwyższych obrotach. Alternatywnie możesz być analitykiem, terapeutą lub hipnotyzerem - w końcu lubisz docierać do sedna problemu. 

Co twój znak zodiaku myśli o horoskopach? >>

 

Strzelec

Misją Strzelca jest odnalezienie najwyższej prawdy w zawodzie, którym się zajmuje. Osoby spod tego znaku zodiaku są świetnymi naukowcami, archeologami, filozofami i ekspertami w każdej możliwej dziedzinie. Aby odkryć swoje własne powołanie, powinnaś kierować się głosem serca. Spełnienie w pracy osiągniesz tylko wtedy, kiedy będziesz robić to, co naprawdę kochasz. Masz w sobie odkrywcę, który nie odpuści, dopóki nie zrobi czegoś dla ludzkości. Z łatwością przekonujesz innych do swoich pomysłów i znajdujesz szerokie grono wielbicieli.

Koziorożec

Czegokolwiek nie zaczniesz, robisz to do końca. Twoja cierpliwość wyróżnia się na tle innych znaków zodiaku. Kariera związana z architekturą lub ze sprzedażą nieruchomości byłaby dla ciebie idealnym wyzwaniem. Poza tym sprawdzasz się jako pracownik w systemie korporacji. Masz smykałkę do interesów oraz pomysły na start-upy, które mogą przerodzić się w coś naprawdę wielkiego. Szybko awansujesz i przyczyniasz się do wzrostu w swojej firmie. Jako szefowa, chcesz polepszać warunki pracy. Ludzie darzą cię ogromnym szacunkiem. Wiedz, że Koziorożce mają naturalny dar do wspinania się na szczyt wymarzonej kariery. 

Wodnik

Wodniki dążą do humanitaryzmu. Nie potrafisz podlegać komuś, kto wyzyskuje ludzi czy pogarsza sytuację panującą na świecie. Musisz pracować w organizacji działającej na korzyść dla społeczeństwa. Jesteś oddana swojej moralności i podążasz za instynktem pomagania innym. Powinnaś działać jako aktywistka, by promować swoje racje w słusznym celu. W pracy cenisz sobie wolność oraz indywidualizm. Możesz być artystką każdego rodzaju, pracownikiem socjalnym lub ekologiem pomagającym tym, którzy głosu nie mają.  

Ryby

Ryby to bardzo uduchowiony znak zodiaku, który wie, jak działają ludzkie umysły. Ten dar, w połączeniu z wrodzoną empatią, sprawia, że jesteś świetną terapeutką. Potrafisz słuchać ze zrozumieniem. Pracując w tym zawodzie, mogłabyś pokazać innym, jak właściwie kierować swoimi emocjami. Twoja silna intuicja czyni cię również doskonałym doradcą wobec cudzych problemów. Alternatywnie byłabyś dobrą animatorką kultury, wróżką lub nauczycielką medytacji. Rób to, co podpowiada ci twoja kreatywna dusza. 

Każdy związek ma swój znak zodiaku. Co mówi o was data pierwszej randki? >>