Znaki zodiaku a praca. W jakim zawodzie sprawdzisz się najlepiej?

Baran

Jeśli istnieje praca, w której Baran na pewno się odnajdzie, jest nią coaching, we wszystkich możliwych formach. Jako urodzona przywódczyni, potrafisz prowadzić ludzi w udanym kierunku. Niezależnie od tego, czy będziesz trenerką od finansów, czy sportu, wiesz jak wydobyć z różnych osób maksimum ich możliwości. Masz wielką szansę robić coś dobrego i przyczynić się do cudzego sukcesu. Emanujesz energią, którą nasycasz swoje otoczenie. Pamiętaj, że twoje pasje są niezwykle inspirujące. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś świetną motywacją dla innych.  

Byk

Byki kochają otaczać się pięknymi przedmiotami. Powinnaś mieć pracę, która połączy przyjemne z pożytecznym. Blogerka urodowa, kwiaciarka czy właścicielka niszowej perfumerii, idealnie zgrywają się z tym znakiem zodiaku. Podobnie jak zawody dotyczące jedzenia i przebywania w ekskluzywnych restauracjach. Żeby być szczęśliwa, musisz robić coś, co zaspokoi wszystkie twoje zmysły. Uwielbienie do czytania oraz pisania też jest ci zapisane w gwiazdach. Może warto pomyśleć o karierze pisarskiej, którą możesz rozwijać w domowym zaciszu? Oczyma wyobraźni na pewno już widzisz spotkania przy winie ze swoimi wydawcami. 

Bliźnięta

Wieczna praca przy biurku? Nie ma mowy, podziękujesz. Ty potrzebujesz ciągłej stymulacji swojego umysłu. Musisz mieć zawód, który wymaga częstych wyjazdów służbowych lub wychodzenia na spotkania z ludźmi. Kariera w mediach to dla ciebie idealne wyzwanie. Masz duże szanse, żeby odnieść sukces jako dziennikarka w telewizji lub redaktorka serwisu informacyjnego. Merkury dał ci talent do odnajdywania faktów oraz przekazywania informacji innym. Co więcej, cenisz sobie dobrą zabawę i chętnie poznajesz świat z różnych perspektyw. Alternatywnie możesz być badaczką trendów lub tłumaczką mieszkającą po drugiej stronie globu. 

Rak

Jako Rak, masz zdolność dostosowywania się do różnych sytuacji. Twoje możliwości zawodowe są nieograniczone. Lubujesz się w przeszłości, a więc praca związana z dawnymi czasami, jak bycie historykiem, sprzedawanie rzeczy vintage czy prowadzenie antykwariatu, przyniesie ci ogromne spełnienie. Podobnie odnajdziesz się w sferach dotyczących komfortu i domu. Projektowanie wnętrz lub nauczanie jogi przychodzi ci zupełnie naturalnie. Potrafisz przekazywać innym swoją wiedzę w bardzo swobodny i przyjazny sposób. Największa pasja z powodzeniem może stać się twoim źródłem zarobku. 

Jak dbać o urodę według znaku zodiaku? >>