Mało wam nowości filmowych? Mamy dla was kolejnego newsa w tym temacie, na dodatek, na ekranie zobaczymy uwielbiane przez widzów gwiazdy Hollywood. Nie będzie to jednak kolejny film akcji, czy dramat (nawet kostiumowy), tylko komedia romantyczna. Sprawdźcie wszystkie informacje na temat tego projektu.

Scarlett Johansson i Michael Fassbender zagrają w komedii romantycznej? W obsadzie ma pojawić się też Penelope Cruz

Za reżyserię odpowiada Nancy Meyers, która znana jest ze świetnych filmów z gatunku "rom-com". To właśnie ta scenarzystka odpowiada za sukces takich tytułów jak "Holiday", "To skomplikowane", "Lepiej późno niż później", "Ojciec panny młodej", "Różnice nie do pogodzenia", czy "Czego pragną kobiety". Co wiemy o najnowszym projekcie Amerykanki? Już oficjalnie podano, że ta komedia romantyczna zostanie wyprodukowana na zlecenie Netflix, a jej roboczy tytuł brzmi "Paris Paramount". Meyers nie tylko wyreżyseruje film, ale także napisze do niego scenariusz, jak i wyprodukuje. W branży spekuluje się, że Nancy dostała ogromny budżet, największy jaki kiedykolwiek dostała komedia romantyczna - nawet 150 mln $! Droższej komedii romantycznej chyba nie było w historii Hollywood.

 A kogo zobaczymy na ekranie? Mówi się, że główne role otrzymali wstępnie Scarlett Johansson i Michael Fassbender. W obsadzie mają znaleźć się również Penelope Cruz oraz Owen Wilson

"Paris Paramount" na Netflix. O czym będzie nowa komedia romantyczna?

The Hollywood Reporter ujawnił pierwszy zarys fabuły filmu z Johansson i Fassbenderem. Komedia romantyczna skupi się na utalentowanym młodym reżyserze, który zakochuje się w pewnej producentce. Para następnie nagra razem kilka hitów filmowych, ale niestety ich związek nie przetrwa. Zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Jakiś czas później twórcy znów spotkają się na planie filmowym. Będą musieli poradzić sobie z rozkapryszonymi gwiazdami, ogromnymi wymaganiami, jak i swoimi uczuciami. Co z tego wyjdzie?

Co ciekawe, ta historia jest inspirowana życiem samej Nancy Meyers, która przez wiele lat pracowała razem z Charlesem Shyerem. Była z nim związana również romantycznie od 1976 roku (po 4 latach związku wzięli ślub w Rzymie) aż do rozwodu w 1999.

Mamy nadzieję, że film szybko trafi na platformę, bo Amerykanka tworzy świetne historie, a z takimi gwiazdami na ekranie możemy spodziewać się hitu.