To już pewne: John Corbett powraca na plan nowej odsłony "Seksu w wielkim mieście", co oznacza, że grany przez niego Aidan Shaw znowu zjawi się w życiu Carrie. Przypomnijmy, że tych dwoje łączyła kiedyś wyjątkowa więź. Poznali się w drugim sezonie kultowego show, w butiku meblowym Aidana na Upper East Side i od razu wpadli sobie w oko. Potem ich relacja była bardzo wyboista - choć przystojny designer mebli był całkowicie oddany Carrie, ta wciąż walczyła z emocjonalnym uzależnieniem od Biga. W końcu doszło do zdrady (a raczej: szeregu zdrad) ze strony pisarki, która ukrywała ten fakt przed Aidanem. Mimo że para zaręczyła się, wyrzuty sumienia nie dawały Carrie spokoju i w końcu wyznała Aidanowi całą prawdę o swojej niewierności. To przechyliło czarę goryczy - mężczyzna już nigdy nie zaufał swojej ex, choć po drodze ich drogi parokrotnie się jeszcze przecięły (m.in. w pełnometrażowym filmie "Seks w wielkim mieście 2"). 

Czy Carrie i Aidan znowu będą parą?

Wydawało się, że ten rozdział jest zamknięty i Carrie już nigdy nie zejdzie się z Aidanem. Ale niespodziewana śmierć Biga w 1. sezonie "And Just Like That" wszystko zmieniła. Bohaterka grana przez Sarę Jessicę Parker ponownie została sama, a finał pierwszej serii wskazywał na to, że nie zamierza dalej opłakiwać zmarłego męża - Carrie wyraźnie chce ruszyć dalej i ponownie się zakochać. Czy jej partnerem zostanie Aidan? To pytanie zadają sobie wszyscy fani kultowego serialu oraz dziennikarze bacznie śledzący proces kręcenia drugiego sezonu. W Nowym Jorku wciąż trwają zdjęcia do "And Just Like That" i paparazzi przyłapali ostatnio Johna Corbetta z Sarą Jessicą Parker podczas nagrywania wspólnych scen. Grani przez nich bohaterowie spotkali się w sklepie z wyposażeniem wnętrz i wyraźnie mieli się ku sobie. Kilka dni później do sieci wyciekły zdjęcia z kolejnych scen z udziałem Carrie i Aidana - tym razem byli narzeczeni brali udział we wspólnej kolacji z przyjaciółmi (swoją drogą - czy John Corbett nie wygląda fenomenalnie jak na swój wiek?).

Getty Images

Getty Images

To jednak za mało, by wywnioskować, czy ta dwójka wróci do siebie w nowym sezonie "And Just Like That". Ciekawość fanów postanowił więc zaspokoić dziennikarz portalu Extra, który podczas wywiadu z Sarą Jessicą Parker zapytał aktorkę o przyszłość relacji Aidana i Carrie. Co odpowiedziała gwiazda?

"To wspaniałe i takie radosne. On [John Corbett] wnosi wiele humoru na plan. To taki rodzaj osoby, od której bije niezwykłe szczęście i jest bardzo podekscytowany powrotem. Michael i pozostali scenarzyści wymyślili dla niego niesamowitą historię - myślę, że dla fanów Aidana będzie ona bardzo znacząca" - powiedziała aktorka. Mimo to nie chciała wchodzić w zbytnie detale i na bezpośrednie pytanie o relację swojej bohaterki z Aidanem odpowiedziała wymijająco. "Nie mogę nic powiedzieć poza tym, że świetnie jest znowu grać w jego towarzystwie oraz dzielić historię, która jest zabawna i znajoma. A przy tym całkiem nowa, bo minęło przecież jakieś 10-15 lat" - dodała Sarah.

Choć jej wypowiedź brzmiała bardzo tajemniczo, to biorąc pod uwagę najnowsze zdjęcia z planu - wątek Carrie i Aidana zapowiada się bardzo obiecująco.

Getty Images