Sarah Jessica Parker jest jedną z tych gwiazd, które ze szczególnym szacunkiem (i fascynacją) traktują modę vintage. Podobnie jej słynna serialowa bohaterka, Carrie Bradshaw, której najciekawsze elementy stylizacji to bardzo często te sprzed dekad i z drugiego obiegu - zarówno w "Sex And The City", jak i "And Just Like That". Po sukcesie kontynuacji słynnego serialu, który wrócił po 20 latach na ekrany, producenci postanowili przedłużyć go o kolejny sezon, nad którym prace już ruszyły.

Ostatnio w viralowym tempie internet obiegły pierwsze fotografie z planu, na których mogliśmy ujrzeć Sarah Jessikę Parker i Kristin Davis nagrywające scenę na ulicach oraz podczas zakupów w Nowym Jorku.

Ich stylizacje przykuwały uwagę - szczególnie Carrie, która miała na sobie szarozielony uniform oraz torebkę JW Andersona w kształcie gołębia

Anna Lewandowska w pięknym naszyjniku polskiej marki. Nada charakteru każdej stylizacji i nie wyjdzie z mody przez lata>>

Teraz udało nam się dotrzeć do kolejnych kulisów serialu, który znów skupia się na stylizacji Bradshaw. Sama Sarah Jessica Parker pochwaliła się na Instagramie kolejnym lookiem swojej postaci, na który złożyły się długi kraciasty płaszcz Pierre Cardin, sukienka w duże kolorowe pasy Marrakshi Life, wiązane botki w morskim błękicie Duchessa Gardini, torebka w monogramy Vivienne Westwood oraz kapelusz. Ten ostatni element garderoby jest szczególnie wyjątkowy - to vintage. Nakrycie głowy zostało kupione w popularnym amerykańskim sklepie INA NYC, w którym można kupić używane ubrania i dodatki sprzed dekad. 

Parker w ten sposób umiejętnie propaguje modę cyrkularną, ale kto wie - może i przyczyni się do wielkiego powrotu kapeluszy z dużym rondem? Nie możemy się doczekać odcinka, w którym ujrzymy w ruchu całą stylizację gwiazdy. Tym bardziej, że że w drugim sezonie "And Just Like That" zobaczymy Aidana Shawa (John Corbett) i coś nam mówi, że ten look może być w jakiejś kluczowej dla całej historii scenie.

Szafa Anny Lewandowskiej na jesień. Te ubrania i buty są hitami sezonu>>