Odrodzenie "Seksu w wielkim mieście" za sprawą dziesięcioodcinkowej, limitowanej serii HBO Max „And Just Like That”, to doskonała wiadomość dla wszystkich fanek i fanów tego kultowego serialu. W końcu kto inny, jak nie on zmienił oblicze mody zwiastując najnowsze trendy, a jego bohaterki: Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Samantha Jones (Kim Cattrall), Charlotte York (Kristin Davis) oraz Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) stały się influencerkami w czasach, kiedy jeszcze media społecznościowe nie odgrywały znaczącej roli.

Zanim zobaczymy na szklanym ekranie wszystkie spektakularne stylizacje aktorek, już teraz możemy podziwiać aktorki na ulicach wielkich miast. Jedną z pierwszych przyłapanych przez paparazzi gwiazd od czasu ogłoszenia kontynuacji serialu była Sarah Jessica Parker. Aktorka pojawiła się na ulicach Wielkiego Jabłka, kiedy opuszczała swój butik SJP Collection (znajduje się pod tym samym adresem, gdzie przez wiele lat znajdował się butik Manolo Blahnika - właśnie tam właśnie Carrie Bradshaw kupowała swoje ukochane szpilki). Amerykanka miała na sobie modny, dwurzędowy, puchowy, czarny płaszcz z kołnierzem ze sztucznego futra w luźnym kroju. Model zaprezentowany przez aktorkę pochodzi od paryskiego brandu Gerard Darel i można zakupić go na oficjalnej stronie w promocyjnej cenie ok. 1700 zł.

Uzupełnieniem casualowego stroju były szare spodnie dresowe. Look dopełniły oryginalne, czarne buty na obcasie z jej tytułowej kolekcji. Model butów Celine ozdobiła klamra z kryształami, co dodało pożądanego blichtru. Swój strój zwieńczyła kopertówką z grubym paskiem w kolorze amarantowym, która pochodzi ze współpracy aktorki z gigantem Samsonite. Model  Carried Away Convertible jest tak naprawdę funkcjonalnym plecakiem, noszonym na pięć różnych sposobów. Dodatek przekształca się również w crossbody, mocując i regulując wymienny pasek, co właśnie zaprezentowała gwiazda. W 2019 roku ten model znajdował się na corocznej liście ulubionych prezentów świątecznych Oprah Winfrey, w magazynie The Oprah Magazine oraz na OprahMag.com. Plecak dostępny jest na oficjalnej stronie samsonite.com w cenie około 730 zł.  

Sarah Jessica Parker, tak jak jej drugie wcielenie w postaci Carrie Bradshaw, potrafi w kreatywny sposób miksować ze sobą z pozoru niepasujące do siebie elementy garderoby, tworząc spójną całość w wysublimowanym, eklektycznym stylu.