Aktorki "Seksu w wielkim mieście" komentują zarzuty wobec Chrisa Notha

W poniedziałek gwiazdy serialu "Seks w wielkim mieście" i "And Just Like That", wydały wspólne oświadczenie w odpowiedzi na zarzuty postawione wobec Chrisa Notha. Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon udostępniły na swoim relacjach na Instagramie krótką wiadomość, komentując zaistniałą sytuację z Chrisem Nothem w roli głównej. Aktorki okazały wsparcie kobietom, które postanowiły przerwać milczenie. 

Jesteśmy zdruzgotane, słysząc zarzuty przeciwko Chrisowi Nothowi. Wspieramy kobiety, które zgłosiły to i podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Wiemy, że to bardzo trudne i podziwiamy je za to. Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis - czytamy w oświadczeniu wydanym przez aktorki

Skandal z aktorem "Seksu w wielkim mieście" w roli głównej

Kilka dni temu Chris Noth znalazł się w centrum skandalu ze swoim udziałem. Aktor został oskarżony przez dwie kobiety o napaść seksualną. Poszkodowane postanowiły upublicznić sprawę w związku z premierą kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście" - "And Just Like That". Jak twierdzą kobiety, lata temu padły ofiarą aktora wcielającego się w rolę Mr. Biga, co na zawsze odbiło się na ich zdrowiu psychicznym. Gwiazdor zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, jednak sprawa została mocno nagłośniona. Poza aktorkami, które wydały oświadczenie w tej sprawie i postawiły się po stronie poszkodowanych, do sytuacji odniosła się również żona Notha.

Żona Chrisa Notha zabrała stanowisko w sprawie swojego męża

Żona Chrisa Notha to 39-letnia aktorka - Tara Wilson. Po sytuacji z oskarżeniem Notha o napaść seksualną, odcięła się ona od męża, który nie może już liczyć na jej wsparcie. Co więcej, kobieta była widziana w poniedziałek w Losa Angeles bez obrączki na placu. Zawsze ją nosiła, w związku z czym stanowi to potwierdzenie jej stanowiska wobec zaistniałej sytuacji. 

Chris Noth: na jaw wychodzą kolejne oskarżenia

Początkowo portal The Hollywood reporter opublikował relację dwóch kobiet, które oskarżyły aktora "Seksu w wielkim mieście", Chrisa Notha, o napaść seksualną. Teraz na jaw wyszły kolejne zeznania. Tym razem od innej kobiety. Trzecia poszkodowana to 30-letnia Ava. Wyznała portalowi Daily Beast, że do zdarzenia doszło, gdy w wieku 18-lat była hostessą w restauracji na Manhattanie. Kobieta wyznała, że aktor był wówczas częstym gościem restauracji. Co więcej, często był pijany. Ówczesna pracownica, posługująca się pseudonimem Ava, wyznała, że pewnego razu aktor poszedł za nią do biura i zaczął ją całować, przyciskając do biurka. 

Na początku wydawało mi się, że byłam jedyną osobą we wszechświecie, która słyszała, jak mówię "nie". On nie słyszał mojego "nie", ale usłyszał, jak mówię "nie tutaj" i przekonałam go, że spotkamy się gdzie indziej - wyznała Ava

Wtedy Noth wyszedł, mówiąc do 18-letniej dziewczyny, że wyśle po nią samochód. Jednak Ava uciekła do domu i więcej nie spotkała aktora. Po czasie przyjaciele kobiety, którzy początkowo zlekceważyli jej wyznanie, przeprosili za to, że nie zareagowali w porę. 

Czuję się okropne z powodu tego, co nam wszystkim powiedziałeś i, że to Ci się przydarzyło... Chcę tylko powiedzieć, że to nie jest śmieszne i mam nadzieję, że Ty też zdajesz sobie z tego sprawę - napisał jeden ze znajomych kobiety w wiadomości prywatnej

Chris Noth nadal zaprzecza wszystkim zarzutom i przekonuje, że nie ma pojęcia kim jest ta kobieta.