Sara James: wyniki "Mam talent" USA

Na ten moment czekali wszyscy - ogłoszenie wyników "America's Got Talent". Czy Sara James wygrała tę edycję? Wczorajszy występ z legendarną piosenką Kate Bush, która znalazła się w soundtracku ostatniego sezonu netfliksowego hitu "Stranger Things", zachwycił jurorów programu: Simona Cowella, Heidi Klum, Howiego Mandelę i Sofię Vergarę. Cover przypadł do gustu również widzom i fanom utalentowanej Polki na całym świecie, którzy nie szczędzili w social mediach pochwał.  "Ona ma wszystko, by zostać gwiazdą", "Uwielbiam Cię!", "Ta dziewczyna już jest zwyciężczynią. Jest piękna i śpiewa jak anioł", "Głosujcie na nią, zasługuje na wygraną! Świetnie wykonała tę piosenkę", "Nie będę kłamać, ten występ był nie z tego świata" - takie komentarze można przeczytać pod nagraniem występu 14-letniej artystki.

Sara James śpiewa piosenki Billie Eilish, Whitney Houston i Sanah [ELLE Music Game]>>

Na rozstrzygnięcie finału i wyniki "Mam talent" USA trzeba było jednak poczekać 24 godziny, bo tyle czasu zajęło liczenie głosów. 

W ostatnim odcinku widzowie mogli głosować nie tylko na James, ale też saksofonistę Avery Dixona, zespół contry Drake Milligan, zespół Chapel Hart, iluzjonistę Yu Hojina lub iluzjonistę Nicolasa Ribsa, komika Mike'a E. Winfielda, tercet muzyczny Metaphysic, gimnastyczkę i tancerkę Kristy Sellars, hiszpańską komiczkę Celię Munoz oraz grupę taneczno-akrobatyczną Mayyaas. Teraz wszystkie karty zostały odsłonięte i ogłoszono, że niestety to nie Sara James wygrała "America's Got Talent". Główna nagroda przypadła Mayyaas. Tancerki zdobyły nagrodę w postaci miliona dolarów oraz opcję wystąpienia w słynnym luksusowym Luxor Hotel & Casino w Las Vegas. Nastoletnia Polka podziękowała na swoim Instagramie za możliwość udziału w programie i pogratulowała zwyciężczyniom: "Dziękuję! Cudownie jest spełniać marzenia mając wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję Wam za wszystko! Wielkie gratulacje dla @mayyasofficial , giiirls, jesteście niesamowite! Gratuluję wszystkim pozostałym finalistom - byliście wspaniali!".

Samo zakwalifikowanie się Sary James do finału to wielki sukces dla młodej piosenkarki, przed którą właśnie otwierają się drzwi do wielkiej światowej kariery.

PS Jeżeli chcielibyście zobaczyć, jak Polka sprawdza się także w innych piosenkach - m.in. Alicii Keys, Harry'ego Stylesa czy Rosalii, poniżej możecie obejrzeć film z występu Sary James w ostatnim odcinku ELLE Music Game:

Sara James zaśpiewała piosenkę ze słynnego serialu Netfliksa w finale "America’s Got Talent". "Ona ma wszystko, by zostać gwiazdą">>